Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Lazebník sevillský - Gioachino Rossini

Národní divadlo Brno
Lazebník sevillský - Gioachino Rossini

Datum: 12. ledna - 16. dubna 2024
Místo: Mahenovo divadlo
Adresa: Malinovského náměstí I, Brno

Vstupenky

pátek
12
led. 2024
19:00
Lazebník sevillský - Gioachino Rossini
pátek
1
bře. 2024
19:00
Lazebník sevillský - Gioachino Rossini
úterý
16
dub. 2024
18:00
Lazebník sevillský - Gioachino Rossini

Informace o akci

Kdo by neznal Figara, holiče, co vám nejen obstará krásný účes, ale ochotně pomůže i v případě milostných trablů. Užijte si Rossiniho brilantní melodie v klasické inscenaci ve stylu commedie dell’arte přímo od italského týmu.

Mladý hrabě Almaviva se zamiloval do krásné dívky Rosiny a chce si ji vzít. Jenže zájem o ni a hlavně její věno má i starší doktor Bartolo, který je Rosinin poručník. Naštěstí se na scéně objeví Almavivův starý známý – lazebník Figaro. Ten je vždy připraven s nějakou malou intrikou či převlekem a po řadě ztřeštěných situací nakonec získá pro Almavivu ruku jeho milované. Kdo by čekal, že jedna z nejslavnějších a nejoblíbenějších oper světa vstoupí na jeviště za velkého skandálu. Pískot publika, černá kočka na jevišti, rozladěná kytara. Co se mohlo pokazit, se pokazilo, nic ale nedokázalo vzít krásu Rossiniho jiskřivým melodiím a vtip povedenému libretu. A tak i dnes na diváky v divadle čekají virtuózní pěvecké výkony a melodie, které si budete broukat cestou domů.

 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top