Saxana

Program divadla Studio DVA
Saxana

Datum: 9. září - 6. listopadu 2022
Místo: Studio DVA divadlo
Adresa: Václavské nám. 56, Praha 1

Vstupenky

pátek
9
zář. 2022
19:00
Saxana
sobota
10
zář. 2022
14:00
Saxana
sobota
10
zář. 2022
18:00
Saxana
pátek
14
říj. 2022
19:00
Saxana
sobota
15
říj. 2022
14:00
Saxana
sobota
15
říj. 2022
18:00
Saxana
neděle
6
lis. 2022
14:00
Saxana
neděle
6
lis. 2022
18:00
Saxana

Informace o akci

Saxana

Komu by se chtělo být tři sta let po škole? Saxaně rozhodně ne!
Divadelní adaptace filmové komedie plné kouzel o mladé čarodějnici, která dá přednost životu mezi lidmi před výsadami nadpřirozených bytostí. Její cestu za hledáním babského ucha provází řada zdařilých i nepovedených kouzel, ale především poznávání zcela nového citu – lásky.

Hrají: Berenika Kohoutová / Vendula Příhodová, Václav Jílek (understudy Milan Ligač), Štěpán Benoni, Filip Hořejš, Milan Ligač (understudy Viktor Novák), Ivana Chýlková (understudy Veronika Morávková), Jan Kraus, Roman Štabrňák, Sabina Remundová, Vilém Udatný, Petra Kosková,Veronika Morávková / Tereza Machová, Viktor Novák / Petr Faltus, Kateřina Viktorie Steinerová / Zdena Hubeňáková, Rozálie Solařová / Karolína Beerová, Vendula Skalická / Zuzana Havrlantová a speciální host ve filmovém kostýmu Theodora Pištěka: Petra Černocká

 

Autoři: Miloš Macourek, Hermína Franková, Václav Vorlíček
Režie, scéna, divadelní adaptace: Šimon Caban
Dramaturgická spolupráce: Darina Abrahámová

 

Doporučení: pro děti od 7 let

Délka představení: 2 hod. 10 min. (včetně přestávky) 

Upozorňujeme diváky, že se v tomto představení používá stroboskop.

  

Premiéra 21. listopadu 2019 v divadle Studio DVATicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Doporučené

Top