Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Holky jako květ

Program divadla Studio DVA
Holky jako květ

Datum: 4. října - 18. listopadu 2023
Místo: Studio DVA divadlo
Adresa: Václavské nám. 56, Praha 1

Vstupenky

středa
4
říj. 2023
19:00
Holky jako květ
sobota
18
lis. 2023
20:00
Holky jako květ

Informace o akci

Holky jako květ

Znáte ten pocit, když se vám během jediného roku obrátí život vzhůru nohama? Amber, její matka Lorraine i babička Kay o tom vědí svoje. Mladé Amber po ránu nebývá dobře od žaludku a má pro to jediné vysvětlení: „V poslední době mám kocoviny jako prase.“ Zoufalá Lorraine si vezme k srdci radu svojí psycholožky, „aby si tenhle týden udělala aspoň jednu radost“ , a nechává se přemluvit k lekci salsy pro začátečníky. A babička Kay? Ta i přes náročnou péči o svého nemocného manžela touží ještě žít. Jak sama říká: „Krucinál, já přece nejsem mrtvá, jsem jenom na špatný straně od čísla šedesát!“

Tři obyčejné ženy nám bez zbytečného sentimentu a s velkou dávkou humoru svěřují své radosti, trápení i svá nejniternější tajemství. Jejich odzbrojující upřímnost i notná dávka sebeironie vás dokážou současně dojmout i rozesmát.

Brilantně napsaná hra Holky jako květ (Little Gem) irské autorky Elaine Murphyové byla v roce 2009 oceněna Společností irských dramatiků a scénáristů jako nejlepší hra roku. V tom samém roce posbírala mnohá další ocenění, mimo jiné hlavní cenu poroty na slavném dublinském Fringe festivalu.

 

 

Osoby a obsazení

Kay: Eliška Balzerová
Lorrein: Iva Pazderková
Amber: Marika Šoposká

 

Autorka: Elaine Murphy
Překlad: Alexander Jerie
Režie: Janek Jirků
Dramaturgie a úprava textuAdéla Šotolová
Scéna: Pavel Kodeda
Kostýmy: Katarína Hollá 
Hudba: Marek Doubrava

Produkce: Eliška Zemánková 

Producent: Michal Hrubý

 

 

Premiéra 12. září 2021 v divadle Studio DVA


Délka představení:
2 hod. 20 min. včetně přestávky

 

 

 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top