POPRASK NA LAGUNĚ

POPRASK NA LAGUNĚ

Datum: 25. října - 31. prosince 2019
Místo: Studio DVA divadlo Praha

Vstupenky

Pátek
25
Říj. 2019
19:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
POPRASK NA LAGUNĚ
Úterý
17
Pros. 2019
19:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
POPRASK NA LAGUNĚ
Úterý
31
Pros. 2019
13:00
POPRASK NA LAGUNĚ

Informace o akci

POPRASK NA LAGUNĚ

Temperament, rvačky, pračky, hádky, rozchody a usmiřování – to vše ve slavné klasické komedii ze slunné Itálie. Muži a ženy šílí! Podaří se snaživému soudnímu úředníkovi urovnat věčné spory mezi rozhádanými mileneckými páry? Commedia al dente, piccante, furiosa!

Jednu ze svých nejúspěšnějších komedií, Poprask na Laguně (La baruffe chiozotte), napsal Carlo Goldoni v roce 1762. Ve svých Pamětech k jejímu vzniku poznamenává: „Žil jsem v mládí nějaký čas v Chioggii jako koadjutor kancléře. Měl jsem tu pořád dost a dost co dělat s tím početným neklidným obyvatelstvem složeným z rybářů, námořníků a ženských, kteří nemají jiné shromaždiště než ulici. Seznámil jsem se s jejich mravy, jejich zvláštním dialektem či hantýrkou, poznal jsem jejich veselou letoru i jejich prohnanost. Dovedl jsem je tedy vylíčit, jak náleží.“ Na českých jevištích slavila tato vděčná komedie plná temperamentu, radostí i starostí obyčejných lidí z jedné rybářské vesničky nemalé úspěchy: např. v šedesátých letech to byla inscenace Národního divadla v Praze s Ladislavem Peškem a už před dvaceti lety inscenace s Viktorem Preissem a Petrem Kostkou na jevišti Vinohradského divadla v Praze.

 

Autor: Carlo Goldoni
Režie: Milan Schejbal
Dramaturgie: Kateřina Fixová
Scéna: Adam Pitra
Kostýmy: Agnieszka Pátá – Oldak
Hudba: Ondřej Brousek 
Choreografie: Martin Pacek

 

Hrají: Eva Holubová, Jana Krausová, Bohumil Klepl, Kryštof Hádek/Milan Ligač, Jana Stryková/Anna Fixová, Marika Šoposká/Michaela Váňová, Kristýna Badinková Nováková, Mojmír Maděrič/Václav Jílek, Michal Slaný, Roman Štabrňák/Milan Ligač, Jan Meduna/Václav Jílek/Václav Šanda, Jiří Ployhar a Petr Pěknic

 

Délka představení: 2 hod. 15 min. včetně přestávky 

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: POPRASK NA LAGUNĚ 3.4.2019 – DIVADLO STUDIO DVA

ZMĚNA:

Z technických důvodů dochází ke změně termínu představení POPRASK NA LAGUNĚ,konajícího se dne 3.4.2019 v Divadle Studio DVA . Představení se nově uskuteční dne 2.6.2019od 19:00 hod. Místo konání a čas začátku zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 30.4.2019.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz 

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top