Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Noc bláznů - Louis Nowra

Národní divadlo Brno
Noc bláznů - Louis Nowra

Datum: 24. září 2023 - 13. ledna 2024
Místo: Mahenovo divadlo
Adresa: Malinovského náměstí I, Brno

Vstupenky

neděle
24
zář. 2023
19:00
Noc bláznů - Louis Nowra
neděle
15
říj. 2023
17:00
Noc bláznů - Louis Nowra
neděle
26
lis. 2023
19:00
Noc bláznů - Louis Nowra
sobota
30
pros. 2023
17:00
Noc bláznů - Louis Nowra
sobota
13
led. 2024
19:00
Noc bláznů - Louis Nowra

Informace o akci

Vtipná inscenace s prvky nekonvenčního humoru, výsostné komediální scény a akce, a půvabné herecké výkony plné jemných nuancí a dravého pěveckého projevu.

Začínající režisér Lewis chystá svůj debut. Má nastudovat hru s herci psychiatrické léčebny v rámci jejich terapie. Jenže! Režijní ambice musí stranou ve chvíli, kdy jeden z pacientů prosadí, že budou hrát jedině Mozartovu operu Così fan tutte. Pyroman, narkoman závislý na lithiu, který ke všemu nenávidí Mozarta, koktající právník, autistka… to je jen vzorek hereckého souboru, jenž začne do zkoušení projektovat své potřeby a představy a postupně vtahovat režiséra do jejich vlastní hry a životů. Nasnadě je tedy otázka: Kdo je tady vlastně blázen?

Tuto elektrizující, částečně autobiografickou komedii ze zákulisí vzniku jedné divadelní inscenace ve specifickém prostředí blázince napsal jeden z nejslavnějších australských autorů Louis Nowra (*1950), který má na svém kontě kromě třiceti původních her a desítek scénářů rovněž čtyři operní libreta. Podle Noci bláznů byl natočen v roce 1996 také stejnojmenný film.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top