Nebezpečné známosti - Arturs Maskats

NÁRODNÍ DIVADLO MORAVSKOSLEZSKÉ
Nebezpečné známosti - Arturs Maskats

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Arturs Maskats: NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI
Hudba Arturs Maskats
Libreto Krzysztof Pastor, Arturs Maskats
Choreografie Krzysztof Pastor
Režie Krzysztof Pastor
Scéna a kostýmy Anna Kontek
Nastudování Jan Fousek, Ilja Vlasenko
Hudební nastudování Jiří Habart
Dirigent Jiří Habart
bKrzysztof Pastor, Jan Tranta

Lehkovážné hrátky s láskou

Předlohou současného baletu je úspěšný román francouzského spisovatele Pierra Choderlose de Laclose Les Liaisons dangereuses (Nebezpečné známosti, 1782).
Děj baletu, který vychází ze slavného románu, je založen na dramaticky vyhrocených mezilidských vztazích, odehrávajících se na tanečních bálech, jež byly pro dobu, v níž se příběh odehrává, středobodem společenského setkávání. Vášnivá markýza de Merteuil a chladnokrevný vikomt de Valmont hrají s lidmi a jejich emocemi nebezpečnou hru plnou rafinovaných intrik. Bohabojná madame de Tourvel, mladá a naivní Cecílie Volangesová spolu s rytířem Dancenym se stanou jejich pěšáky. Hráči ale netuší, že se nakonec stanou rukojmími svých vlastních emocí…
Autory baletu jsou uznávaný evropský choreograf Krzysztof Pastor a úspěšný současný lotyšský hudební skladatel Arturs Maskats; oba také zároveň vytvořili podle Laclosova románu libreto.
Délka představení: 2 hodiny (včetně jedné přestávky)
Premiéra 07.03.2019, Divadlo Antonína Dvořáka

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online na ticketportal.cz - HOMEtickets!

NÁRODNÍ DIVADLO MORAVSKOSLEZSKÉ
PROGRAM NA TICKETPORTAL.CZTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top