Jak krásně jsme si žili

Národní divadlo Brno
Jak krásně jsme si žili

Datum: 21. června 2023
Místo: Malá scéna v Mahenově divadle *
Adresa: Malá scéna v Mahenově divadle *, Brno

Vstupenky

středa
21
čvn 2023
19:00
Jak krásně jsme si žili

Informace o akci

Pro fotbal by Karel obětoval úplně cokoliv, přesněji řečeno pro sledování přenosů utkání v televizi, když ale doopravdy o něco důležitého přijde, život se mu pomalu začíná měnit. Nostalgická komedie nejen pro sportovní fanoušky.

Dlouholetý člen Činohry NdB, herec Jan Grygar, v sobě během epidemie a divadelní abstinence objevil zcela nový talent, talent dramaticky-literární. A pro svou prvotinu si zvolil mistrovský žánr: monodrama. Karel je vášnivý fanoušek, všechen svůj čas věnuje fotbalu na televizní obrazovce, myšlenkám na hru nebo rozmýšlením o možných sázkách s přítelem Jardou, což velmi nelibě nese jeho těžce nemocná žena, upoutaná na lůžko ve druhém pokoji. Tragikomickou jízdu, jíž si autor napsal doslova na tělo a v níž zužitkoval všechny své divadelní zkušenosti, zkoušel v nejhorším období pandemie, kdy jsme všichni mohli jen vzpomínat, jak krásně jsme si žili.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top