100 NDM, ND moravskoslezské

NÁRODNÍ DIVADLO MORAVSKOSLEZSKÉ
100 NDM, ND moravskoslezské

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Divadlo Antonína Dvořáka
Smetanovo náměstí 3104/8A, Ostrava - Moravská Ostrava

Operní galakoncert k významnému jubileu Národního divadla moravskoslezského
Dirigent Jakub Klecker

Operní galakoncert bude sestaven z výběru ukázek inscenací, které se dočkaly premiéry již v první operní sezóně Národního divadla moravskoslezského, tedy před 100 lety. Vedle českých autorů v čele s Antonínem Dvořákem, Leošem Janáčkem nebo Bedřichem Smetanou přináší koncert i setkání s mistry italské opery zastoupenými Giacomem Puccinim nebo Giuseppem Verdim či připomene německé velikány Carla Mariu von Webera nebo Richarda Wagnera.
30.04.2020, Divadlo Antonína Dvořáka
 
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!

NÁRODNÍ DIVADLO MORAVSKOSLEZSKÉ
PROGRAM NA TICKETPORTAL.CZ

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top