Detail info
Close

SERGEY & LUSINE KHACHATRYAN

CONCENTUS MORAVIAE 2022
SERGEY & LUSINE KHACHATRYAN

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Sergey Khachatryan / housle
Lusine Khachatryan / klavír

Program:
Naše kořeny / Our roots

Co posluchači uslyší? Jedním slovem: Arménii. Od folkloru po soudobou tvorbu. Komitas, Aram Chačaturjan, Edvard Baghdasarjan, Arno Babadžanjan… těšte se na fantastickou pouť arménskou hudbou,“ popisuje svůj festivalový program nazvaný „Naše kořeny“ Sergey Khachatryan, jedna z nejzářivějších houslových hvězd současného světa, která ve skvostném prostředí vystoupí se svou sestrou, vynikající klavíristkou Lusine.

Další info: Děti, které nedosáhly věku 6 let, zdarma bez vstupenky a bez nároku na sedadlo / Sleva pro studenty, Sleva pro seniory ve věku 65 let a více, Sleva pro držitele průkazu ZTP a pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod držitele průkazu ZTP/P (jedna osoba) - cena po slevě je uvedena v označení slevy v nákupním košíku - nárok na slevu je třeba prokázat odpovídajícím dokumentem při vstupu do místa konání / bezbariérový přístup NEUVEDENO

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top