RAFAEL AGUIRRE

CONCENTUS MORAVIAE 2022
RAFAEL AGUIRRE

Datum: 6. - 7. června 2022
Místo: Nedvědice, Rájec

Vstupenky

pondělí
6
čvn 2022
19:30
RAFAEL AGUIRRE
úterý
7
čvn 2022
19:30

Informace o akci

Rafael Aguirre / kytara

Program:
Antón García Abril: Evocación n°2
Sabicas: Olé mi Cádiz
Esteban de Sanlucar: Panaderos flamencos
Francisco Tárrega: Capricho arabe
Astor Piazzolla: Invierno porteño
Fernando Bustamante: Misionera
Erik Satie: Gymnopédie n° 1
Agustín Barrios: Sueño en la floresta
Francisco Tárrega: Carnaval de Venecia

Přijede skutečný čaroděj! Celosvětově uznávaný kytarový mág Rafael Aguirre pochází stejně jako jeho nástroj ze Španělska, přes své mládí si svou dechberoucí virtuozitou už však dokázal podmanit doslova celý svět. Rafaelův repertoár je v podstatě neomezený, ale na našem festivalu půjde ke svým kořenům a zahraje hudbu španělskou a jihoamerickou s jemným nakročením do Francie ve formě kytarové transkripce první z něžných klavírních Gymnopedií Erika Satieho.

Další info: Děti, které nedosáhly věku 6 let, zdarma bez vstupenky a bez nároku na sedadlo / Sleva pro studenty, Sleva pro seniory ve věku 65 let a více, Sleva pro držitele průkazu ZTP a pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod držitele průkazu ZTP/P (jedna osoba) - cena po slevě je uvedena v označení slevy v nákupním košíku - nárok na slevu je třeba prokázat odpovídajícím dokumentem při vstupu do místa konání / bezbariérový přístup NEUVEDENOTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top