PAVEL FISCHER A HOSTÉ (B. BARTÓK, P. FISCHER)

CONCENTUS MORAVIAE 2022
PAVEL FISCHER A HOSTÉ (B. BARTÓK, P. FISCHER)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Koncert rezidenčního souboru festivalu
Katya Apekisheva / klavír
Pavel Fischer / housle, um. vedoucí
Markéta Janoušková / housle
Diede Verpoest / viola
Erich Oskar Hütter / violoncello

Program:
Béla Bartók: Allegro barbaro BB 63 (Sz. 49)
Pavel Fischer: Morava Quartet (2 části)
Béla Bartók: Klavírní kvintet C dur BB 33 (Sz. 23)

Bartókův energický a emocionálně nabitý klavírní kvintet i Fischerova divoká folklorní kvartetní suita Morava jsou přes svou zdánlivou bezstarostnost díla nesmírně technicky náročná a pro hudebníky představují výzvu. K tomuto programu proto rezidenční umělec 27. ročníku festivalu Pavel Fischer přizval skutečné mistry: společně s ním se na podiu představí Katya Apekisheva patřící mezi nejlepší světové klavíristy, charismatický belgický violista Diede Verpoest, skvělý rakouský violoncellista Erich Oskar Hütter a Markéta Janoušková, hvězda nastupující houslové generace.

Další info: Děti, které nedosáhly věku 6 let, zdarma bez vstupenky a bez nároku na sedadlo / Sleva pro studenty, Sleva pro seniory ve věku 65 let a více, Sleva pro držitele průkazu ZTP a pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod držitele průkazu ZTP/P (jedna osoba) - cena po slevě je uvedena v označení slevy v nákupním košíku - nárok na slevu je třeba prokázat odpovídajícím dokumentem při vstupu do místa konání / bezbariérový přístup NEUVEDENOTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top