Nanebevstoupení Lojzka Lapáčka - ze Slezské Ostrav

NÁRODNÍ DIVADLO MORAVSKOSLEZSKÉ
Nanebevstoupení Lojzka Lapáčka - ze Slezské Ostrav

Datum: 17. prosince 2022 - 14. ledna 2023
Místo: Divadlo Jiřího Myrona
Adresa: ul. Čs. legií 148/14, Ostrava

Vstupenky

sobota
17
pros. 2022
18:30
Nanebevstoupení Lojzka Lapáčka - ze Slezské Ostrav
sobota
14
led. 2023
18:30
Nanebevstoupení Lojzka Lapáčka - ze Slezské Ostrav

Informace o akci

Ota Filip, Tomáš Vůjtek: NANEBEVSTOUPENÍ LOJZKA LAPÁČKA ZE SLEZSKÉ OSTRAVY

"Pro mne začínají dějiny první zářijovou nedělí v roce 1928, kdy jsem se narodil. Stalo se to přesně v šedesáté minutě zápasu, kdy se FC Slezská Ostrava ujal vedení 3:2 po nádherné akci, která se překvapivě zrodila v jeho vlastním obranném pásmu."

Fotbalový driblink napříč dějinami dvacátého století
Dramatizace jednoho z nejvýznamnějších románů o Ostravě, který originálním způsobem vypráví příběhy obyvatel tohoto národnostně smíšeného města na pozadí historie fotbalového klubu. Dějiny ostravského fotbalu totiž nezačínají na Bazalech, ale na slezském Kamenci, poblíž kterého Ota Filip vyrůstal.
S hráči FC Slezská Ostrava (dnešní FC Baník Ostrava) prožijeme stěžejní okamžiky našich moderních dějin. První republika, nacismus, komunismus, pražské jaro, normalizace.
Češi, Poláci, Němci, Prajzáci, Židé. A to vše viděno očima hlavního hrdiny, který umí létat a dokáže rozmlouvat s mrtvými. Velkolepé divadlo, které je stejně zábavné jako kruté. Stejně jako doba, o které vypráví.
Světová premiéra 29.01.2022, Divadlo Jiřího Myrona

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online na ticketportal.cz - HOMEtickets!

NÁRODNÍ DIVADLO MORAVSKOSLEZSKÉ
PROGRAM NA TICKETPORTAL.CZTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top