Detail info
Close

Klub Lávka

Klub Lávka

Adresa: Novotného lávka 1, Praha Navigovat

Vstupenky

úterý
24
zář. 2024
19:00
úterý
22
říj. 2024
19:00
pondělí
28
říj. 2024
19:00
úterý
29
říj. 2024
19:00
středa
30
říj. 2024
19:00

Popis

Klub Lávka u Karlova mostu je jedním z nejdéle fungujících podniků svého druhu v Praze. Pravidelně se zde pořádají divadelní představení, koncerty, firemní večírky, svatby, soukromé oslavy a nejrůznější kulturní a společenské akce. Lávka má také vlastní přístav, kde si lze zapůjčit šlapadlo nebo objednat okružní plavbu lodí.
Klub Lávka je nejstarší porevoluční klub v Praze. Na jeho původním místě se nacházel mlýn a lednice, ve kterém se údajně narodil slavný český hudební skladatel Josef Mysliveček, známý jako „Il divino Boemo“ (Božský Čech).

První rekonstrukce byla dokončena roku 1990 (koncertní sál) a druhá část (vlastní klub) byl dostavěn roku 1992 včetně zahrady. Veškerou rekonstrukci a stavbu klubu realizovala společnost, která zde funguje dodnes.

Členitý multimediální prostor, který pojme až 750 osob, tvoří divadelní sál, divadelní salonek, restaurace, tančírna, chill out, krytá terasa, terasa pod Karlovým mostem, přední bar a letní předzahrádka pod vrbou. Nelze opomenout ani využití laguny, vymezené zahradou Klubu Lávka a Karlovým mostem, pro vodní divadlo – viz Lávka River Stage 2010 – 2013.

Na Lávce se koncertuje a hraje divadlo již od roku 1990. Vystřídalo se zde období jazzu, pantomimy a Černého divadla. V 90. letech Lávku proslavila originální komorní opera Mozart pod vedením pozdějšího ředitele Národního divadla Daniela Dvořáka. Hostovalo zde také divadlo Semafor nebo divadlo Spejbla a Hurvínka Miloše Kirschnera.

Divadelní sál má kapacitu 250 míst. Není mnoho divadel na světě, která mají okna, ale jistě žádné, nemá takový výhled.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Klub Lávka
picture Klub Lávka
picture Klub Lávka
picture Klub Lávka
picture Klub Lávka

Na mapě

google maps
Top