Zahrada

NÁRODNÍ DIVADLO
Zahrada

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Zahrada
Nová scéna

Na konci ulice, za vysokou zdí, za zrezlou brankou. Už jen pár kroků. Trnkový keř. Divoké růže. Vysoká tráva. Zrezlá kamna. Vůně deště. Mravenci. Trpaslík. Pohřbený ptáček. Lupa na rozdělání ohně. Nevrlý kocour. Stan s baterkou, Tatrankou a světly aut na plachtě. Obrovská vana, voda po okraj. Světlušky, pyžamo a sklenice marmelády. Zakopaný vzkaz. Stará švestka, kterou zasadila babička. Kosa a bosá chodidla. Vítr v očích a rozpálené kameny. Tráva v dlani a vysoký hvizd. Chuť železa na jazyku a … vaše vzpomínky. Tam na konci ulice, za vysokou zdí a zrezlou brankou je přece vaše zahrada!
Doporučený věk: 7+
Délka představení: 1 hodina 40 minut, 1 přestávka
Scénář: Pavel Knolle, Štěpán Pechar, David Stránský, Lukáš Trpišovský
Režie: Pavel Knolle
Choreografie: Štěpán Pechar, David Stránský
Scéna: Jan Brejcha, Mikoláš Zika
Kostýmy: Jan Brejcha, Pavel Knolle, Mikoláš Zika
Dramaturgie: Lukáš Trpišovský
Hudba: Jan Šikl
Animace a projekce: Erik Bartoš
Výtvarník filmu a animace: Tereza Bartůňková
Light design: Jan Dörner
Kocour: David Stránský / Tomáš Kopecký
Tereza: Zuzana Herényiová / Tereza Kučerová / Adéla Abdul Khaleg
Bohouš: Alexandr Sadirov / Libor Kettner
Adam: Ondřej Martiš / Patrik Čermák / Alexandr Sadirov
Tonda: Viktor Svidró / Patrik Čermák / Gianvito Attimonelli
Dále tančí: David Stránský, Tamara Kšírová, Viktor Svidró, Gianvito Attimonelli, Alexandr Sadirov, Kateřina Hanousková, Ondřej Martiš, Lucie Hrzalová, Zuzana Herényiová, Tereza Chábová, Lukáš Nastišin, Tereza Kučerová, Libor Kettner, Patrik Čermák, Jakub Sedláček, Natálie Paulasová, Adéla Abdul Khaleg, Adéla Slaninová, Tereza Hloušková, Vojtěch Rak, Pavlína Červíčková, Michal KováčTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Zahrada
picture Zahrada
picture Zahrada
picture Zahrada
picture Zahrada

Změny a upozornění

ZMĚNA PŘEDSTAVENÍ: MALÝ PRINC – NÁRODNÍ DIVADLO

ZMĚNA:
Z technických důvodů se místo původně plánovaného představení MALÝ PRINC konajícího se na Nové scéně odehraje představení ZAHRADA. Začátek představení je beze změny.


Jedná se o tyto termíny:

·         5.12.2019 od 20:00 hod.

·         6.12.2019 od 20:00 hod.

 

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

V případě nevyhovujícího náhradního představení je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 9.12.2019.

 

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety s žádostí je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Doporučené

Top