Krkonošské pohádky

LESNÍ DIVADLO SKALKA
Krkonošské pohádky

Datum: 9. října - 13. listopadu 2022
Místo: Divadlo Bez Zábradlí
Adresa: Palác Adria, Jungmannova 31, Praha

Vstupenky

neděle
9
říj. 2022
11:00
Krkonošské pohádky
neděle
13
lis. 2022
11:00
Krkonošské pohádky

Informace o akci

Účinkují: Rostislav Trtík, Libor Jeník, Patrik Vojtíšek, Kristýna Podzimková, Kristýna Žďánská, Jakub Štěpán, Kryštof Nohýnek, Ondřej Pech, Robert Persein

Autor: Božena Šimková, Vadim Petrov

Režie: Zdeněk Tomeš Produkce: Lukáš Sýkora

Délka: 60 min. 

Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku. 

Anče, Kubo, hajnej! Himl hergot donrvetr krumcajs element!“ Trautenberk má své panství hned vedle Krakonošova a toť se ví, malý pán a velký pán, to nikdy nedělá dobrotu. Krkonošské pohádky vyhrály v roce 2013 diváckou anketu o nejlepší večerníček. A i když první díly byly natočeny již v roce 1974, diváci jej stále milují. Na základě původního scénáře autorky večerníčků paní Boženy Šimkové vzniklo stejnojmenné divadelní představení, ve kterém zazní i původní „večerníčková“ hudba hudebního skladatele profesora Vadima Petrova. V pětici příběhů tak mají malí i velcí diváci možnost naživo vychutnat intriky vychytralého pána Trautenberka, kterým vždy na poslední chvíli zabrání pán hor Krakonoš.

V představení je použit stroboskop.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top