Týr + Arkona

Týr + Arkona

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Heathen Heroes Europe Tour 2021 kapel TÝR, ARKONA, DALRIADA a VARANG NORD je ZRUŠENO!

Milí fanoušci, bohužel se už podruhé nepodařilo přeplánovat „Heathen Heroes Europe Tour“, a tak je celé turné, včetně plánovaného koncertu v PRAZE, Paláci Akropolis, 15. 9., ZRUŠENO.

Zakoupené vstupenky můžete vracet v místě, kde jste si je zakoupili. Děkujeme vám za pochopení.

Prohlášení kapely TÝR: „Bojovali jsme o to spolu s pořadateli jednotlivých koncertů měsíce, ale když se díváme na různá omezení cestování a povolené kapacity koncertních sálů, vidíme, že odjet takovéto turné je nemožné. Jsme z toho moc smutní a zklamaní, protože jsme opravdu do poslední chvíle věřili, že se to podaří. Na tomto turné jsme pracovali 2 roky a místo toho, abychom jej znovu a znovu odkládali, rozhodli jsme se to utnout a začít pracovat na nových nápadech. Byla to skvělá sestava a doufejme, že jednoho dne budeme moci spolu zase společně cestovat! Děkujeme všem, kteří si zakoupili lístky a podpořili nás. Brzy se vrátíme! Hlavně buďte zdrávi!“Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top