The Lumineers

The Lumineers

Datum: 1. února 2022
Místo: TIPSPORT ARENA
Adresa: Za Elektrárnou 419/1, Praha 7-Holešovice

Vstupenky

úterý
1
ún. 2022
20:00
The Lumineers
1.2.2022 20:00 / Doors 18:30

Informace o akci

The Lumineers doprovodí na turné Gregory Alan Isakov

Jeden z nejúspěšnějších indiefolkových písničkářů Gregory Alan Isakov, mimo jiné držitel nominace na folkovou Grammy, doprovodí The Lumineers na jejich doposud největším evropské turné. Gregory v Praze vystoupil naposledy v roce 2017, kdy vyprodal klub La Loca.

Narodil se v jihoafrickém Johannesburgu, už dlouho ale žije v americkém Coloradu, kde jeho farma dodává suroviny místním restauracím. Šestnáct let od debutu Rust Colored Stones stále patří k nejzajímavějším indiefolkovým písničkářům. Tklivé melodie a texty o cestování, ubíhajících mílích a nových místech mají stále své kouzlo, i když je Gregory prezentuje z pódia úplně sám. O tom se před pěti lety přesvědčili i fanoušci v Praze během koncertu Passengera, který si Isakova přizval jako speciálního hosta.

Vstupenky pro ZTP/P DISABLED objednávejte na rezervace@ticketportal.cz, jiné slevy NE.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top