Detail info
Close

THE MUSIC OF HANS ZIMMER & OTHERS

THE MUSIC OF HANS ZIMMER & OTHERS

Datum: 17. - 18. ledna 2025
Místo: Brno, Praha

Vstupenky

pátek
17
led. 2025
20:00
THE MUSIC OF HANS ZIMMER & OTHERS
sobota
18
led. 2025
20:00
THE MUSIC OF HANS ZIMMER & OTHERS
18.01.2025 (So) Vstup 19:30 / Show 20:00

Informace o akci

THE MUSIC OF HANS ZIMMER & OTHERS - A CELEBRATION OF FILM MUSIC
Nejlepší filmová hudba z Top Gunu, Duny, Jamese Bonda, Pirátů z Karibiku, Lvího krále, Gladiátora, Temného rytíře, Inception, Interstellar a mnoha dalších špičkových produkcí. Dechberoucí provedení v podání symfonického orchestru, sboru a špičkových sólistů doplní vybrané filmové sekvence a ohromující iluminace a laserová projekce.
Pořad bude moderovat hvězdný host, originální pirát z Pirátů z Karibiku.
Ponořte se do hudebního vesmíru Hanse Zimmera!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:
sleva 200 Kč pro děti, které nedosáhly věku 10 let, zvolte v nákupním košíku / bezbariérový přístup ANO, Parter / zvláštní sekce pro vozíčkáře ANO, pro ostatní držitele průkazu ZTP/P NE / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.

 


Top