SERIOUS BLACK - Kings Today Tour

SERIOUS BLACK - Kings Today Tour

Datum: 11. února 2022
Místo: Klub Storm
Adresa: Tachovské náměstí 5, Praha 3-Žižkov

Vstupenky

pátek
11
ún. 2022
20:00
SERIOUS BLACK - Kings Today Tour
PŘESUNUTO, NOVĚ: 11.2.2022 OD 20:00
Klub Storm

Praha

Informace o akci

Speciální hosté únorového koncertu kapely SERIOUS BLACK v PRAZE potvrzeni!

„Kings Today Tour“ power-metalových SERIOUS BLACK bylo kvůli pandemii coronaviru přesunuto až na únor 2022. Pražská zastávka turné padla na 11. únor 2022, do klubu Nová Chmelnice a dnes můžeme oznámit také dva speciální hosty tohoto koncertu!

Jsou to němečtí melodic-rockoví MAGICAL HEART a dánští power-metaloví SEVEN THORNS.

Kapela MAGICAL HEART (GER) se dala dohromady v roce 2018 a hned svým prvním albem „Another Wonderland“ zaujala nejen média, ale i širokou škálu fanoušků, nejen v rodném Bavorsku. Jejich album jasně dokázalo, že melodický rock je nadčasový a velmi pestrý a živé koncerty kapely vyzařují poctivou radost ze hry, kterou vtáhnou publikum s sebou do jejich „magické říše“. Rock’N’Roll je MAGIC! Kapela nyní pracuje na druhém album a těší se, až vám svou tvorbu představí osobně!

Nejlepší dánská power-metalová kapela SEVEN THORNS započala psát novou kapitolu svého života vydáním třetího alba „Symphony of Shadows“ (2018)! Svůj zvuk zde okořenili těžšími, temnějšími vlivy, jako např. Symphony X a Adagio, přičemž stále využívají své původní kořeny v neoklasicistním a klasickém Power Metalu v duchu Helloween a Stratovarius. Výsledkem jsou silné, chytlavé melodie, špičkové technické muzikantství a masivní, temný a bohatý zvuk. It’s Power: It’s Heavy: it's Dark ... It is The Symphony of Shadows a kapela SEVEN THORNS!

Zdá se, že power-metalový výlet do světa SERIOUS BLACK bude hodně zajímavý a vzrušující! Sbalte dobrou náladu a chuť na kvalitní metal a doražte do PRAHY, klubu Nová Chmelnice, 11. 2. 2022!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture SERIOUS BLACK - Kings Today Tour
picture SERIOUS BLACK - Kings Today Tour
picture SERIOUS BLACK - Kings Today Tour

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top