RICHARD BONA & ALFREDO RODRIGUEZ TRIO (CM/CU/US)

JAZZ MEETS WORLD
RICHARD BONA & ALFREDO RODRIGUEZ TRIO (CM/CU/US)

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Richard Bona - baskytara, zpěv / Alfredo Rodríguez - piano, zpěv / Ludwig Afonso - bicí, perkuse

Richard Bona a Alfredo Rodríguez na mostě mezi Afrikou a Karibikem

Spolupráce kamerunského baskytaristy a zpěváka Richarda Bony s kubánským zpívajícím pianistou Alfredem Rodríguezem vychází z dávného společného dědictví a zároveň nabízí novou autorskou kvalitu. Trio osobitých hudebníků a skladatelů, doplněné bubeníkem Ludwigem Afonsem, vystoupí 3. srpna 2021 v pražském divadle ABC.

Latinskoamerická, a zvláště afrokubánská hudba fascinuje Richarda Bonu už léta. Vlastně odmalička: „Musím ale připomenout, že kubánská muzika se stala v Kamerunu a dalších afrických zemích tak populární proto, že její rytmy pocházejí z Afriky. Proto nám Afričanům připadá důvěrně známá. Jde vlastě o takovou zvukovou smyčku, která spojuje kontinenty,“ upozornil před časem v souvislosti se svým projektem Mandekan Cubano.
Už dlouho předtím, než sestavil zmíněnou afrokubánskou kapelu, ovšem hostovali na Bonových albech hudebníci z latinskoamerické oblasti. Nová není ani Bonova spolupráce s Alfredem Rodríguzem. Dva talenty seznámil legendární producent Quincy Jones v zákulisí festivalu v Montreux. Bona později hostoval i na pianistově ceněném albu Tocororo (2016).
Bonu s Rodríguezem ostatně nadšeně přivítalo i naše publikum v březnu 2020. Tentokrát ovšem basista a pianista dorazí s jiným bubeníkem a perkusistou, Ludwigem Afonsem.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top