RAMON VALLE TRIO (CU/ NL)

JAZZ MEETS WORLD
RAMON VALLE TRIO (CU/ NL)

Datum: 1. března 2022
Místo: Novoměstská radnice
Adresa: Karlovo nám. 1/23, Praha 2-Nové Město

Vstupenky

úterý
1
bře. 2022
19:30
RAMON VALLE TRIO (CU/ NL)
PŘESUNUTO Z 11.06.2021, NOVĚ: 01.03.2022 19:30

Informace o akci

Ramón Valle - piano, Omar Rodriguez Calvo - kontrabas, Jamie Peet - bicí

Kubánský pianista Ramón Valle je ostřílený veterán s explozivní energií dostihového koně na startu. Na pódiu je dominantní, ať už jako člen orchestru nebo lídr tria. Jeho přednes a vystupování je charismatické a jeho hudba magická.

Valle vystupoval na mezinárodních scénách jako London Jazz Festival, North Sea Jazz Festival, Havana Jazz festival, Bogotá Jazz Festival/Colombia, Montreux Jazz Festival, Leverkusen Festival, Piano Solo Festival/Praha, Capetown Jazz Festival, Melbourne Jazz Festival, Johannesburg Jazz Festival, Hungarian Jazz Festival/Budapešť, Sinfonietta Beer Sheva v Izraeli, a sdílel scénu s hudebníky jako Roy Hargrove, Marcus Miller, Chucho Valdes, Ahmad Jamal a mnoha dalšími.
Ramón Valle nahrál 13 alb, z nichž 3 alba u německého labelu ACT, a zrovna podepsal smlouvu s In+Out Records, nezávislým německým labelem s mezinárodní distribucí, hlavně v Evropě a USA.
Nejnovější nahrávka The Time Is Now je asi Valleho dosud nejosobitější album. Ujímá se role hudebního cestovatele v čase, zažívá a interpretuje zblízka a z osobní pozice dnešní hudbu. Vyjímečná spolupráce s dlouholetým přítelem a kolegou Royem Hargrovem dodává albu také zajímavou dimenzi.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

ZMĚNA: RAMON VALLE TRIO (CU/ NL) 11.06.2021 19:30 Novoměstská radnice, Praha

ZMĚNA:
Z důvodu přetrvávajících celosvětových omezení kvůli pandemii covid-19 se koncert RAMON VALLE TRIO (CU/ NL) v termínu 11. 6. 2021 od 19:30 hodin a v místě Novoměstská radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2 přesouvá na nový, náhradní termín: 1. 3. 2022. Místo konání a začátek koncertu se nemění.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat. Komu nový náhradní termín nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě zakoupení do 9. 7. 2021.    

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení!

P&J Music a Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top