RAMON VALLE TRIO (CU/ NL)

JAZZ MEETS WORLD
RAMON VALLE TRIO (CU/ NL)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Ramón Valle - piano, Omar Rodriguez Calvo - kontrabas, Jamie Peet - bicí

Kubánský pianista Ramón Valle je ostřílený veterán s explozivní energií dostihového koně na startu. Na pódiu je dominantní, ať už jako člen orchestru nebo lídr tria. Jeho přednes a vystupování je charismatické a jeho hudba magická.

Valle vystupoval na mezinárodních scénách jako London Jazz Festival, North Sea Jazz Festival, Havana Jazz festival, Bogotá Jazz Festival/Colombia, Montreux Jazz Festival, Leverkusen Festival, Piano Solo Festival/Praha, Capetown Jazz Festival, Melbourne Jazz Festival, Johannesburg Jazz Festival, Hungarian Jazz Festival/Budapešť, Sinfonietta Beer Sheva v Izraeli, a sdílel scénu s hudebníky jako Roy Hargrove, Marcus Miller, Chucho Valdes, Ahmad Jamal a mnoha dalšími.
Ramón Valle nahrál 13 alb, z nichž 3 alba u německého labelu ACT, a zrovna podepsal smlouvu s In+Out Records, nezávislým německým labelem s mezinárodní distribucí, hlavně v Evropě a USA.
Nejnovější nahrávka The Time Is Now je asi Valleho dosud nejosobitější album. Ujímá se role hudebního cestovatele v čase, zažívá a interpretuje zblízka a z osobní pozice dnešní hudbu. Vyjímečná spolupráce s dlouholetým přítelem a kolegou Royem Hargrovem dodává albu také zajímavou dimenzi.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ZMĚNA: RAMON VALLE TRIO (CU/ NL) 11.06.2021 19:30 Novoměstská radnice, Praha

ZMĚNA:
Z důvodu přetrvávajících celosvětových omezení kvůli pandemii covid-19 se koncert RAMON VALLE TRIO (CU/ NL) v termínu 11. 6. 2021 od 19:30 hodin a v místě Novoměstská radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2 přesouvá na nový, náhradní termín: 1. 3. 2022. Místo konání a začátek koncertu se nemění.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat. Komu nový náhradní termín nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě zakoupení do 9. 7. 2021.    

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení!

P&J Music a Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Doporučené

Top