Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Pentatonix: The World Tour

Pentatonix: The World Tour

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Prodej vstupenek PENTATONIX na internetu skončí v 17:00h. Po 17h budou vstupenky k zakoupení pouze v místě konání koncertu, tedy na pokladnách O2 areny. Jejich cena bude od 17h navýšena o 110 Kč. Prodej bude ukončený po 21h.

Beznadějně vyprodaný koncert Pentatonix zhatila na jaře 2020 pandemie. A protože ani přesun do O2 areny na 25.5.2021, resp. 4.4.2022 nebylo možno bezpečně realizovat, vystoupí Pentatonix v O2 areně 23. května 2023.

Všechny již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je měnit.

Trojnásobní držitelé ceny Grammy a několikanásobně platinoví Pentatonix si fanoušky získali hlavně díky youtube, kde a cappella skupinu odebírá více než sedmnáct milionů uživatelů a celkový počet zhlédnutí všech videí přesahuje hranice čtyř miliard. Na svém kontě mají nespočet desek plných originálních a cappella verzí známých skladeb. Poslední projekt At Home EP, kterým Pentatonix reagují na současnou pandemii doprovází i video ke skladbě Home, které vzniklo přímo v pokojích členů skupiny.

Support: Ellie Dixon.

Vstupenka opravňuje pouze ke vstupu a zůstává ve vlastnictví pořadatele. Při vyžádání mu proto musí být odevzdána.

Vstupenka je prodána pořadatelem přímo zákazníkovi, vstupenky přeprodané jsou pak v nesouladu s pravidly pořadatele a mohou být stornovány.

V případě přeprodání vstupenky nebo jen NABÍDNUTÍ K PRODEJI může být vstupenka OKAMŽITĚ ZNEPLATNĚNA bez možnosti náhrady.

Prodej je omezen na 4 vstupenky na jednu osobu.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Původní tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

Pentatonix odkládají evropské turné na rok 2023

Všem fanouškům amerických Pentatonix přinášíme aktuální informace o pražském koncertu i celé evropské tour. Protože logistika tak velkého turné je stále příliš složitá, koncert se bohužel v plánovaném letošním termínu neodehraje. Máme ale radost, že můžeme přinést i dobré zprávy, a sice nové datum, které si snadno zapamatujete. Pentatonix do pražské O2 areny přijedou 23. května 2023. Všechny již zakoupené vstupenky zůstávají platné a není potřeba je jakkoliv měnit. Možnost vrácení vstupného pro všechny, kterým nevyhovuje nový termín, bude otevřena do 7. června 2022 v místě nákupu. Děkujeme vám za pochopení a setrvalou podporu.


Top