Metalfest open air 2021

Metalfest open air 2021

Datum: 3. - 6. června 2021
Místo: Amfiteátr Lochotín, Pod Vinicemi 6, Plzeň

Vstupenky

3.-6.
Čvn
2021
Metalfest open air 2021
3. - 6.6. 2021 od 11:00 / PERMANENTKA

Informace o akci

Z DŮVODU MIMOŘÁDNÉ SITUACE SE METALFEST OPEN AIR 2020 PŘESOUVÁ NA NOVÝ TERMÍN 3. - 6.6.2021.

Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti.

OFICIÁLNÍ VYJÁDŘENÍ POŘADATELE: https://www.metalfest.cz/cs/aktuality/Pratele--kamaradi

METALFEST OPEN AIR 3. 6. - 6. 6. 2021 Plzeň, Amfiteátr Lochotín

Metalfest v Plzni je už velmi uznávanou metalovou tradicí. Fanoušci si tento festival našli a oblíbili nejen pro jeho skvělou hudební dramaturgii mnoha žánrů metalu, ale i pro jeho jedinečné přírodní prostředí, ve kterém se koná. Překrásný amfiteátr v Lochotíně, kde je z každého místa krásně vidět na pódium, obklopený parkem a loukami, sousedící s plzeňskou ZOO, a to vše jen kousek z centra západočeské metropole Plzně. Nově čtyři dny plné té nejlepší světové metalové muziky, zábavy a pohody – to je Metalfest!

RUNNING WILD, WITHIN TEMPTATION, ELUVEITIE, SOULFLY, DORO, SONATA ARCTICA, HYPOCRISY, GLORYHAMMER, BATTLE BEAST, ENSIFERUM, DELAIN, FREEDOM CALL, RAGE, SALTATIO MORTIS, BLOODBOUND, HERMAN FRANK, THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, FOLLOW THE CIPHER, VICTORY, DALRIADA, TRI STATE CORNER, MAJESTICA, S7N, SYMFOBIA, DARK GAMBALLE.

Více info na novém festivalovém webu www.METALFEST.cz nebo na oficiálním FB profilu.

Youtube

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top