Marek Eben v Labyrintu světa

Pardubické hudební jaro 2020
Marek Eben v Labyrintu světa

Datum: 5. září 2020
Místo: Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Chrudim Chrudim I

Vstupenky

Sobota
5
Zář. 2020
17:00
Marek Eben v Labyrintu světa
PŘESUNUTO Z 21.04.2020, NOVĚ: 05.09.2020 OD 17:00

Informace o akci

Z důvodu nařízení Bezpečnostní rady státu, která zakázala od 10.3.2020 veškeré sportovní, kulturní a jiné hromadné akce nad 100 lidí, se akce přesouvá z 21.4.2020 od 19:00 na 5.9.2020 od 17:00.

Vstupenky zůstávají v platnosti

 

Marek Eben v Labyrintu světa
Koncert k 350. výročí úmrtí Jana Ámose Komenského

Marek Eben – recitace
Michaela Káčerková – varhany

Koncert k 350. výročí úmrtí Jana Ámose Komenského přináší celovečerní cyklus Labyrint světa a ráj srdce pro varhany a recitátora. Této role se ujímá známý herec a moderátor Marek Eben, jenž nás čtrnácti zastaveními díla provede jako poutník, který v labyrintu světa nenachází nic potěšujícího a obrací se k Bohu ve svém srdci, aby tím sebe i okolní svět změnil k lepšímu. Náročného varhanního partu, díla významného českého skladatele, klavíristy a varhaníka Petra Ebena se ujme Michaela Káčerková.

Na programu: P. Eben / J. A. Komenský: Labyrint světa a ráj srdce

Vstupné: 300 Kč

Galerie

picture Marek Eben v Labyrintu světa

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top