MIGHTY SOUNDS 2012

MIGHTY SOUNDS 2012

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

MIGHTY SOUNDS FESTIVAL 2012, vol. 8 
Central Europe's Legendary Festival
13. - 15.7.2012 
Letiště u Čápova dvora, Tábor

www.mightysounds.cz

Festival Mighty Sounds potěší svoje fanoušky v létě nejen v Táboře každoroční porcí toho nejlepšího ze ska, punku, hard coru, rock’n’rollu, reggae a dalších spřízněných žánrů, ale přiveze letos i legendární Rancid na unikátní pražský koncert, který se uskuteční 23. července ve Velkém sále Paláce Lucerna. 

Mighty Sounds je silným festivalovým hráčem už osm let a každoročně nabízí to nejlepší ze ska, punkové, rock´n´rollové, reggae, rockabilly a hardcorové scény, a to jak z tuzemska, tak ze zahraničí. I v loňském roce byl Mighty Sounds téměř jediným festivalem u nás, na kterém v line-upu převažovaly zahraniční kapely – na akci pravidelně přijíždí to nejlepší ze scény v Německu, Británii, ale i z USA, Jamajky a dalších zemí.
Vstupenky v předprodeji do 12. července za 950,-Kč. 13. července a na místě za 990,- Kč!
Line-up/ Pragram ZDE!
Festival chystá pro osmý ročník opět celou řadu vylepšení a novinek. Fanoušci se tak opět mohou těšit na neopakovatelnou hudební smršť v Táboře. Generálním partnerem nadcházejícího ročníku se stal Božkov.

Více o MIGHTY SOUNDS 2012 na ticketportal.cz ZDE!



Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top