LUKÁŠ PAVLÁSEK - Kdo nepláče, není Čech!

LUKÁŠ PAVLÁSEK - Kdo nepláče, není Čech!

Datum: 16. června 2020
Místo: Masters Of Rock Café, Tyršovo nábř. 5497, Zlín

Vstupenky

Úterý
16
Čvn 2020
19:00
LUKÁŠ PAVLÁSEK - Kdo nepláče, není Čech!
PŘESUNUTO Z 7.4. 2020, NOVĚ: 16.6. 2020 od 19:00

Informace o akci

Příznivci one-man-show a stand-upů pozor! Dejte si do kalendářů datum 7.4.2020 od 19:00. Právě v tento den totiž do klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově zamíří skvělý komik LUKÁŠ PAVLÁSEK se svou one-man-show „Kdo nepláče, není Čech!“. 

One man show známého komika Lukáše Pavláska s podtitulem „Češi, alkohol a Rock and roll“, ve které se dozvíte, který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů, proč pití prospívá naší civilizaci, co pít když chcete, aby se vám narodil Václav Klaus.

Sestavíme si konečně pořádnou nekompromisní punkovou kapelu, koukneme se na dokonalý televizní program a nakonec si všichni společně zazpíváme o tom, co všechno nás štve, protože každej správnej Čech neni nikdy spokojenej – Kdo nepláče, není Čech!

Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české stand-up comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka! a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Jeho celovečerní speciál je esencí toho nejlepšího z jeho tvorby. Zkrátka těžký útok na vaši bránici.

Z důvodu nařízení Bezpečnostní rady státu, která vyhlásila dne 12.března 2020 stav nouze a s tím spojený zákaz konání všech akcí s účastí na 30 osob se představení LUKÁŠ PAVLÁSEK - Kdo nepláče, není Čech! 7.4.2020 ve Zlíně přesouvá na nový termín 16.6.2020.
 
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
 
PODPOŘTE UMĚLCE A VŠECHNY, KTEŘÍ PRO VÁS PŘEDSTAVENÍ PŘIPRAVILI! Ponechte si vstupenky a navštivte show v novém termínu!

Na mapě

Top