LUKÁŠ PAVLÁSEK - Kdo nepláče, není Čech!

LUKÁŠ PAVLÁSEK - Kdo nepláče, není Čech!

Datum: 6. října - 8. prosince 2020
Místo: Společenský dům Sušil, Bystřice pod Hostýnem, Masters Of Rock Café, Tyršovo nábř. 5497, Zlín

Vstupenky

Úterý
6
Říj. 2020
19:30
LUKÁŠ PAVLÁSEK - Kdo nepláče, není Čech!
Společenský dům Sušil

Bystřice pod Hostýnem

Úterý
8
Pros. 2020
19:00
LUKÁŠ PAVLÁSEK - Kdo nepláče, není Čech!
PŘESUNUTO Z 7.4. 2020, NOVĚ: 8.12. 2020 od 19:00

Informace o akci

Lukáš Pavlásek - Kdo nepláče není Čech
90 minutová one man show s podtitulem Češi, alkohol a Rock and roll je klasickou standup comedy, jen komik a mikrofon.
Dozvíte se který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů, proč pití prospívá naší civilizaci, co pít, když chcete, aby se vám narodil Václav Klaus, povíme si jak strávit pořádnou dovolenou, kterou nám pokazí dámská jízda, sestavíme si nekompromisní punkovou kapelu, rozebereme si některé lidové písně a nakonec si všichni společně zazpíváme o tom, co nám leze na nervy, protože správnej Čech není nikdy spokojenej......
Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české standup comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Jeho celovečerní speciál je esencí toho nejlepšího z jeho tvorby. 
Zkrátka, těžký útok na vaši bránici...

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete 

zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Bystřice pod Hostýnem: slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO
Zlín:
Z důvodu nařízení Bezpečnostní rady státu, která vyhlásila dne 12.března 2020 stav nouze a s tím spojený zákaz konání všech akcí s účastí na 30 osob se představení LUKÁŠ PAVLÁSEK - Kdo nepláče, není Čech! 7.4.2020 ve Zlíně přesouvá na nový termín 8.12.2020.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
PODPOŘTE UMĚLCE A VŠECHNY, KTEŘÍ PRO VÁS PŘEDSTAVENÍ PŘIPRAVILI! Ponechte si vstupenky a navštivte show v novém termínu!

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top