LUKA ŠULIĆ

LUKA ŠULIĆ

Datum: 2. února 2021
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál

Vstupenky

Úterý
2
Ún. 2021
20:00
LUKA ŠULIĆ
PŘESUNUTO / NOVĚ: 2.2. 2021 od 20:00

Informace o akci

Drazí přátelé, na základě opatření vydaných bezpečnostní radou státu, jsme se rozhodli koncert Luky Šuliče, který se měl konat původně 29. dubna 2020 v pražském Kongresovém centru, opět přesunut až na rok 2021. Zakoupené vstupenky zůstavují v platnosti. Přejeme Vám klidné dny a pevné zdraví.

Dear friends, based on measures issued by the National Security Council, we have decided to move the concert of Luka Šulič, which was to be held on 29th April 2020 at the Prague Congress Center, to the 12th September 2020 and again to 2021 . Purchased tickets remain valid. We wish you peaceful days and good health.

Luka Šulić patří na mezinárodní scéně mezi nejoblíbenější a nejuznávanější interprety především díky své virtuozitě a vášni, které doprovází každé jeho vystoupení. Po sedmi letech, které strávil na celosvětovém turné jako součást kritiky uznávaného dua 2CELLOS se Luka Šulić vrací ke svým klasickým kořenům a to prostřednictvím svého prvního sólového alba pro Sony Classical a také chystaného celosvětového turné. Stane se prvním interpretem v historii, který zahraje Vivaldiho Čtvero ročních období pouze na violoncello.

Koncert se uskuteční společně s orchestrem Bohemian Symphony Orchestra Prague.

Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma
Pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn.
Rezervace vstupenek ZTP/P: rezervace@ticketportal.cz

 

 

Na mapě

Top