Detail info
Close

LORDI

LORDI

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Příští týden startuje monstrózně! LORDI jsou už v pondělí v PRAZE a v úterý v OSTRAVĚ! Mrkněte na programy koncertů!

LORDI, All For Metal, Crimson Veil – Unliving Pictour Show 2024

Pondělí, 22.4.2024, 18:00 – PRAHA, Klub Roxy

Úterý, 23.4.2024, 19:00 – OSTRAVA, Garage

Tak je to tu! Oblíbená finská parta hard-rock metalových monster LORDI přijíždí už z kraje příštího týdne k nám do ČR! V rámci turné „Unliving Pictour Show 2024“ zostra probudí hned po víkendu, v pondělí 22. dubna PRAHU, v klubu Roxy a jakmile se tady vydovádí, přesunou se na úterý 23. dubna ještě do OSTRAVY, klubu Garage, kde bude tato skvělá párty pokračovat! Navíc, LORDI si na své turné přizvali parádní hosty, takže se těšte také na oblíbené metalové nadšence ALL FOR METAL a skvělé metalisty z Anglie CRIMSON VEIL!

Přijďte na koncert včas! Oba koncerty startují o něco dříve, než máte na svých vstupenkách! Tady jsou programy obou koncertů:

PRAHA

17:30    otevření klubu

18:00 – 18:30   Crimson Veil

18:45 – 19:30   All For Metal

20:00 – 22:00   LORDI

 

OSTRAVA

18:30    otevření klubu

19:00 – 19:30   Crimson Veil

19:45 – 20:30   All For Metal

21:00 – 23:00   LORDI

Začněte obyčejný pracovní týden neobyčejně! Přijďte se bavit a užít si příjemnou a chytlavou metalovou show!  

Vstupenky na oba koncerty objednávejte zde: https://www.mastersofrock.cz/cs/lordi nebo v síti Ticketportal. Na obou koncertech se budou vstupenky prodávat ještě i v pokladně u vstupu, takže v klidu dorazte. Těšíme se na vás.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture LORDI

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.

 


Top