LORDI

LORDI

Datum: 9. září 2021
Místo: ROXY
Adresa: Dlouhá 33, Praha

Vstupenky

čtvrtek
9
zář. 2021
20:00
LORDI
PŘESUNUTO, NOVĚ: 9.9.2021 OD 20:00
ROXY

Praha

Informace o akci

POZOR! Máme nový termín vyprodaného pražského koncertu LORDI! Bude to září 2021!

Populární kapela monster z Finska LORDI už opravdu dlouho drží status SOLD OUT u koncertu, naplánovaného v rámci svého „Killectour“ pro PRAHU, Klub Roxy. Ovšem monstrum zvané Covid-19 se stalo nečekaně silným a nevypočitatelným soupeřem a zdá se, že má bohužel stále trochu navrch. LORDI to však stejně jako většina kapel nevzdávají a své dlouho plánované turné odjedou! Celé turné se podařilo přesunout na nové termíny, a tak se koncertu LORDI dočkáte i vy, fanoušci v České republice!
Speciální hosté „Killecttour“, nově s podtitulem „Another Try“ zůstávají zachováni, a tak se můžete nadále těšit na mladé finské rockery FLESH ROXON a symphonic power-metalovou kapelu ALMANAC!

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti vč. těch VIP!

A že opravdu je na co se těšit…Mr. Lordi, mistr převleků, představí jeden ze svých dosud nejabsurdnějších a zároveň nejgeniálnějších nápadů. Koncepci kompilačního alba „Killection“, které jednoduše říká „co kdyby“ LORDI existovali už na počátku 70. let a obsahuje všechny jejich imaginární hity z různých období, zpracované s pečlivou pozorností k detailům s využitím autentických studiových vintage technologií. Takto by zněli LORDI, kdyby tehdy hráli a takto by pak vypadal materiál k vydání jejich kompilace. Samozřejmě kompilace obsahuje také jednu „zcela novou“ skladbu z roku 2019, protože to je pro kompilace typické.

Napište si nové datum pro koncert LORDI v PRAZE, Klubu ROXY – 9. 9. 2021 a věřte, že tentokrát už to vyjde!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture LORDI
picture LORDI

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top