LOLLIPOPZ - VÁNOČNÍ MEGASHOW

LOLLIPOPZ SHOW
LOLLIPOPZ - VÁNOČNÍ MEGASHOW

Datum: 27. listopadu - 11. prosince 2021
Místo: Ostrava, Brno, Praha

Vstupenky

sobota
27
lis. 2021
18:00
LOLLIPOPZ - VÁNOČNÍ MEGASHOW
PŘESUNUTO Z 11.12.2020, NOVĚ: 27.11.2021 OD 18:00
Neděle
5
pros. 2021
16:00
LOLLIPOPZ - VÁNOČNÍ MEGASHOW
PŘESUNUTO Z 13.12.2020, NOVĚ: 05.12.2021 OD 16:00
sobota
11
pros. 2021
12:00
LOLLIPOPZ - VÁNOČNÍ MEGASHOW
PŘESUNUTO Z 19.12.2020, NOVĚ: 11.12.2021 OD 12:00

Informace o akci

Lollipopz znáte z velkého množství akcí po celém Česku, ale také z úspěšného Youtubového pořadu Lollymánie. Mají za sebou již dvě vyprodaná turné a Youtube kanál Lollipopz již brzy překročí hranici 130 tisíc odběratelů.

A NYNÍ! VÁNOČNÍ MEGASHOW!
Vánoční program plný nových i dobře známých písniček, soutěží a zábavy máte šanci vidět jen na těchto koncertech v Praze, Brně a Ostravě.


Vstupenky jsou na stání s možností využít připravená sedadla. Prostor pod pódiem je z důvodu výhledu určen výhradně dětským divákům.
VSTUPENKY MEET & GREET
Limitovaná série vstupenek Meet & Greet kromě vstupu na koncert umožňuje i vstup na uzavřené setkání s Lollipopz, získat autogram (exkluzivní plakát v ceně vstupenky M&G), vyfotit se a prohodit s děvčaty pár slov. A to vše bez dlouhých front!

www.lollipopz.cz
www.youtube.com/Lollymanie

Vstupenky na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!

slevy NE / bezbariérový přístup: Praha NE schodiště, Brno: ANO, Ostrava: ANO / sektor pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P NE

info 15.02.21 - K PŘESUNUTÝM PŘEDSTAVENÍM:
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se. VSTUPNÉ SE NEVRACÍ.
Pokud Vám nové termíny nevyhovují, lze vstupenky vyměnit za Poukazy COVID-19 a ty použít k nákupu vstupenek na jiný ze zveřejněných termínů Lollipopz.

JAK VYMĚNIT VSTUPENKY NA SHOW LOLLIPOPZ
Ve dvou jednoduchých krocích
1. Vstupenku vyměníte za POUKAZ COVID-19
2. Při nákupu nové vstupenky použijete při platbě váš POUKAZ
Vše na prodejních místech Ticketportal i online na ticketportal.cz
(podrobný návod zde)
Team Ticketportal.cz

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture LOLLIPOPZ - VÁNOČNÍ MEGASHOW
picture LOLLIPOPZ - VÁNOČNÍ MEGASHOW
picture LOLLIPOPZ - VÁNOČNÍ MEGASHOW
picture LOLLIPOPZ - VÁNOČNÍ MEGASHOW
picture LOLLIPOPZ - VÁNOČNÍ MEGASHOW
picture LOLLIPOPZ - VÁNOČNÍ MEGASHOW

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top