Detail info
Close

Kuš, svině!

Dejvické divadlo
Kuš, svině!

Datum: 14. června 2024
Místo: Anti.kvariát
Adresa: Zelená 1084/15 , Praha 6-Dejvice

Vstupenky

pátek
14
čvn 2024
20:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
Kuš, svině!

Informace o akci

Kuš, svině!

Na základě dochované korespondence Marie a Josefa Doulových se rozvine poutavé vyprávění o dramatických i dojemných osudech jedné rodiny. Dlužno dodat, že manžele Doulovy pojí s Dejvickým divadlem poměrně zásadní vazba…

„Když jsme procházeli dopisy z pozůstalosti manželů Doulových, napadlo nás, že by mohly být základem komorní inscenace nebo spíš komorní prezentace, která by byla nepatetickou poctou jejich autorům.
Rádi bychom divákům přiblížili originální životní energii rodiny, která má kořeny na Šumavě a která pokračuje dodneška. Naše prezentace bude pohledem zvenčí i zevnitř, pokusí se být zábavná a pro diváky, doufejme, atraktivní.
Začneme skoro před sto lety a budeme vyprávět až do nedávné současnosti. Náš pořad nemá ambici být zprávou o české společnosti, ale pokud se tak stane, nebudeme se zlobit. Především bychom však rádi vyjádřili osobní vztah k lidem, jejichž osudy vyprávíme.“

V inscenaci vystoupí dcera Hana Krobotová Doulová, vnučka Lenka Krobotová, zeť Miroslav Krobot a pravnuk Šimon Havelka.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps

Doporučené

Top