DEJAN TERZIC AXIOM (BA/ NZ/ RS/ US)

JAZZ MEETS WORLD
DEJAN TERZIC AXIOM (BA/ NZ/ RS/ US)

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

JAZZ MEETS WORLD 2021

Dejan Terzic Axiom (Bosna a Hercegovina/ Nový Zéland/ Spojené státy americké/ Srbsko)

Dejan Terzić – bicí / Chris Speed – saxofony, klarinet / Bojan Z. – piano / Matt Penman – kontrabas

Fenomenální bubeník Dejan Terzić se svojí kapelou vyzve publikum k tichému tanci - Silent Dancer, Tichý tanečník, se jmenuje aktuální album Dejana Terziće a jeho nadnárodní skupiny Axiom. Kvarteto ovšem umí vytvářet i velmi temperamentní world jazzové nálady, což dokáže i 14. listopadu 2021 v pražském klubu Futurum.

Specialitou Dejana Terziće je originální proplétání americké jazzové tradice s různými formami evropské, a jak vyplývá z jeho kořenů zvláště středomořské lidové hudby. Osobitý skladatelský styl i sound Dejan zkrátka vyvodil ze dvou různých principů – axiomů. Zde hledejme i původ názvu Dejanova kvareta: Axiom.

Nadnárodní sestava Axiom přitom není Dejanovým jednorázovým projektem. Dávno se stihla brilantně sehrát. Má už za sebou úspěšné, v New Yorku natočené album Prometheus (2016), na kterém figurovala stejná muzikantská sestava, jaká nyní přijíždí do Prahy s novým repertoárem. Terzić do ní vybral skutečnou hráčskou elitu.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture DEJAN TERZIC AXIOM (BA/ NZ/ RS/ US)

Na mapě

Doporučené

Top