Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
CHRISTMAS IN HOLLYWOOD symphonic show

CHRISTMAS IN HOLLYWOOD symphonic show

Datum: 15. prosince 2023
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál
Adresa: 5. května 1640/65, Praha 4-Nusle

Vstupenky

pátek
15
pros. 2023
19:30
CHRISTMAS IN HOLLYWOOD symphonic show
15.12.2023 (Pá) Vstup 18:30 / Show 19:30

Informace o akci

Prague Pop Symphonics uvádí koncert filmové hudby
CHRISTMAS IN HOLLYWOOD symphonic show
Nejznámější melodie vás přenesou do světa filmů, které máme všichni neodmyslitelně spojené s Vánocemi. Můžete se těšit na více než 150 profesionálních umělců na jednom pódiu. Velký symfonický orchestr a smíšený pěvecký sbor společně představí hudbu z filmů Sám doma, Frozen, Grinch, Láska nebeská, Polární expres a mnoha dalších.
Prague POPS povede renomovaný dirigent Robert Kružík a můžete se těšit i na známé písně v podání zpěvačky Markéty Poulíčkové. Večerem bude provázet herečka Patricie Pagáčová.
Nechte se pohltit velkolepým provedením filmové hudby v doprovodu moderních technologií. Vysoce kvalitní zvuk, vizuální a scénické efekty, dynamická světelná show, videoprojekce na LED obrazovkách i live kamery společně přispějí k dokonalému zážitku a Vy díky nim budete mít filmový svět i dění na pódiu doslova na dosah ruky.
Nadělte sobě i svým blízkým nezapomenutelný večer s kouzelnou vánoční atmosférou. Zažijte s námi koncert filmové hudby tak, jak ho ještě neznáte, a tak, jak byste ho znát měli.
Vánoce letos začínají 15. prosince v Kongresovém centru Praha!

TISKOVÁ ZPRÁVA

VIP GOLD balíček zahrnuje:
- 1x vstupenka kategorie GOLD - exkluzivní místa nejblíže k pódiu v prvních šesti řadách uprostřed hlediště
- VIP vstup
- VIP šatna
- welcome drink
- dárková taška
- památeční VIP GOLD visačka
- plakát podepsaný od hlavních protagonistů koncertu
VIP GOLD balíček obdržíte u vstupu v den konání koncertu.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!

Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO (Parter) / Vstupenka do sektoru "ZTP/P" platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod (sedadlo + přístavek) / každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-

 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top