CHRISTMAS IN HOLLYWOOD symphonic show

CHRISTMAS IN HOLLYWOOD NA TICKETPORTAL.CZ


CHRISTMAS IN HOLLYWOOD symphonic show
Datum: 15.12.2023 (Pá) Vstup 18:30 / Show 19:30
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál
Adresa: 5. května 1640/65, Praha 4-Nusle

CHRISTMAS IN HOLLYWOOD symphonic show - vstupenky na ticketportal.cz


Prague Pop Symphonics chystá vánoční symfonickou show plnou filmových melodií
Filmový svět fascinuje diváky více než sto let a není se čemu divit. Barevné, živé, vzrušující a fantaskní prostředí, které skýtá nekonečné možnosti, pohltí každého a podmanivá hudba zážitek ještě víc prohlubuje. Všechny tyto atributy se orchestr Prague Pop Symphonics rozhodl přenést na jeviště a chystá koncert s názvem Christmas in Hollywood, který se bude konat 15. prosince v Kongresovém centru Praha.

"Nejznámější melodie vás přenesou do světa filmů, které máme všichni neodmyslitelně spojené s Vánocemi," říká ředitelka orchestru Lenka Dandová. "Více než 150 profesionálních umělců vystoupí na jednom pódiu. Velký symfonický orchestr a smíšený pěvecký sbor společně představí hudbu z filmů Sám doma, Frozen, Grinch, Láska nebeská, Polární expres a mnoho dalších," dodává ředitelka. Prague POPS povede renomovaný dirigent Robert Kružík a představí se také populární zpěvačka Markéta Poulíčková. Večerem bude provázet oblíbená herečka Patricie Pagáčová.

Publikum se může těšit na zcela nový a originální koncept hudební produkce - symfonickou show, která je v Čechách ojedinělá. Velkolepé provedení filmové hudby v doprovodu moderních technologií vás uchvátí. Vysoce kvalitní zvuk, vizuální a scénické efekty, dynamická světelná show i videoprojekce na LED obrazovkách společně přispějí k dokonalému zážitku. Diváci díky tomu budou mít filmový svět doslova na dosah ruky a zažijí ho na vlastní kůži ve všech možných rozměrech.
"My v Prague POPS děláme hudbu prostě jinak. Nechte se pohltit jedinečnou show a zažijte s námi koncert filmové hudby tak, jak ho ještě neznáte, a tak, jak byste ho měli znát," zve na koncert Magdalena Nicolaou, PR Prague Pop Symphonics.

Nenechte si ujít událost roku a nadělte sobě i svým blízkým nezapomenutelný zážitek v kouzelné vánoční atmosféře. Vánoce totiž letos začínají 15. prosince v Kongresovém centru Praha!

CHRISTMAS IN HOLLYWOOD symphonic show - vstupenky na ticketportal.cz

CHRISTMAS IN HOLLYWOOD NA TICKETPORTAL.CZ__CHRISTMAS IN HOLLYWOOD NA TICKETPORTAL.CZ__CHRISTMAS IN HOLLYWOOD NA TICKETPORTAL.CZ

CHRISTMAS IN HOLLYWOOD NA TICKETPORTAL.CZ__CHRISTMAS IN HOLLYWOOD NA TICKETPORTAL.CZ

31.05.2023 -TH-

Top