André Rieu in Prague 2022

André Rieu in Prague 2022

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Vzhledem k obrovskému zájmu o pražský koncert přidává výjimečný nizozemský houslista a skladatel André Rieu a jeho Orchestr Johanna Strausse i druhý koncert, který se uskuteční 2. června 2022 v O2 areně.

Všechny vstupenky, které jste si zakoupili na 1.koncert, ať již na původní termín koncertu (5. června 2020) nebo náhradní termíny (11. listopadu 2020 či 21. května 2021), platí na nový termín 1. června 2022 a není potřeba je vyměňovat.

Král valčíků dokázal největší českou halu vyprodat šest let po sobě.

Sedmdesátiletý houslista každý rok vyráží na světové turné se svojí unikátní show. Rieuho doprovází již přes 30 let jeho vlastní orchestr Johanna Strausse. Toto šedesátičlenné těleso je největším soukromým orchestrem na světě. Hudební hosté z řad špičkových operních pěvců, zábavné historky, široký hudební rejstřík – od muzikálů, přes operní árie až po Rieuho milované valčíky. Diváci se na koncertech Andrého Rieu vždy královsky baví. A netrpělivě vyčkávají na vyzvání hvězdného houslisty, aby se zvedli ze svých sedadel a neváhali protančit koncert v uličkách přímo v hale.

Držitelé vstupenek Platinum v ceně 4 490 Kč se navíc mohou těšit na CD Andrého Rieu, které obdrží po vstupu do O2 areny v den konání koncertu.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Tisková zpráva k přidanému koncertu
Původní tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/PTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top