André Rieu in Prague 2020

André Rieu in Prague 2020

Datum: 11. listopadu 2020
Místo: O2 arena Praha

Vstupenky

Středa
11
Lis. 2020
20:00
André Rieu in Prague 2020
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Z důvodu celosvětové pandemie koronaviru došlo k přesunu koncertu Andrého Rieu, který se měl původně konat 5.6. Koncert se uskuteční v novém termínu 11. listopadu 2020. „Nemůžeme se dočkat, až se všichni opět v České republice uvidíme a společně si užijeme večer plný radosti a hudby. Už nyní se na vás všechny moc těšíme, jen si na sebe musíme počkat o něco déle. Děkujeme vám za trpělivost. Hlavně zůstaňte zdraví, pečujte o sebe a svoje milované“, vyjádřil se André Rieu.

Již zakoupené vstupenky zůstávají automaticky v platnosti na nový termín a není třeba je vyměňovat.

Král valčíků dokázal největší českou halu vyprodat šest let po sobě.

Sedmdesátiletý houslista každý rok vyráží na světové turné se svojí unikátní show. Rieuho doprovází již přes 30 let jeho vlastní orchestr Johanna Strausse. Toto šedesátičlenné těleso je největším soukromým orchestrem na světě. Hudební hosté z řad špičkových operních pěvců, zábavné historky, široký hudební rejstřík – od muzikálů, přes operní árie až po Rieuho milované valčíky. Diváci se na koncertech Andrého Rieu vždy královsky baví. A netrpělivě vyčkávají na vyzvání hvězdného houslisty, aby se zvedli ze svých sedadel a neváhali protančit koncert v uličkách přímo v hale.

Držitelé vstupenek Platinum v ceně 4 490 Kč se navíc mohou těšit na CD Andrého Rieu, které obdrží po vstupu do O2 areny v den konání koncertu.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Na mapě

Top