Detail info
Close

4 TENOŘI, Hvězdný víkend v Lednici

4 TENOŘI, Hvězdný víkend v Lednici

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

4 TENOŘI, Hvězdný víkend v Lednici
Užijte si 5. ročník skvělého hudebního festivalu: Hvězdný víkend v Lednici - 18.-20. srpna 2023.
V krásném prostředí zahrad lednického zámku je pro vás připraven skvělý víkend plný hudebních hvězd.

V pátek od 17:30 hodin se můžete těšit na gastro stánky s jídlem a pitím. Stánky partnerů akce Varta, Manner, Canon, Chateau Valtice, hamburgery Amici, a doprovodným programem. Jako předkapela vystoupí od 19:00 hodin YesBrothers a od 20:00 No Name.
Pro velký zájem jsme přidali ještě pár míst na sezení.

Na sobotu je vstup také od 17:30. Hlavní program - koncert Jarka Nohavicy začíná ve 20:00 hodin. Diváci vše uvidí i ze zadních míst na Led obrazovce o velikosti 5 x 3 metry.

A neděle je věnována všem milovníkům romantických skladeb. Od 19:00 hodin vystoupí Dáša Zázvůrková a od 20:00 hodin 4 Tenoři, kteří patří mezi současné fenomény žánrové hudby.
Máte se na co těšit, čeká vás pestrý víkendový program pro každého.
Více informací o festivalu na www.hvezdnyvikend.cz


4 TENOŘI - Hvězdný víkend v Lednici
Seskupení 4 Tenoři ve složení Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michal Bragagnolo patří v současnosti k největším fenoménům české mezi žánrové hudby. Dva držitelé ceny Thálie, pop-muzikálová legenda a sólista Národního divadla v Praze. Kvarteto bylo založeno v roce 2017 producentem Janisem Sidovským. V roce 2020 u vydavatelství Supraphon nahráli debutové album, které získalo Zlatou a Platinovou desku. Druhé album Láska prý vyšlo v říjnu 2022.
Repertoár tvoří muzikálové a filmové árie autorů Sira Andrew Lloyd Webbera, Leonarda Bernsteina, Karla Svobody nebo Ennia Morriconeho.
4 Tenoři na koncertech vystupují s Unique Quartet a dalšími hudebníky.
Během své koncertní činnosti 4 Tenoři 2x vyprodali pražské Forum Karlín a desítky dalších sálů v České a Slovenské republice, včetně nádvoří Bratislavského hradu

 

DÁŠA ZÁZVŮRKOVÁ
Od 19 hodin jako předskokan 4 Tenorů vystoupí skvělá Dáša Zázvůrková - Mirákl 9 s hudebníkem Honzou Horáčkem (kapely Mekyho Žbirky, Michala Hrůzy). Program je složen z autorských písní zpěvačky. 


PIKNIK NA ROMANTICKÉM VEČERU

Místa na sezení jsou již vyprodána, ale my pro vás máme jedinečnou nabídku!
Balíček Piknik - jedna vstupenka pro dvě osoby a k tomu jako DÁREK - PIKNIKOVÁ DEKA!
Zažijete nádherný hudební večer a na piknikovou deku si zjistíte občerstvení, dle vašich chutí. K dispozici budou masa na grilu, pizza i burgery, sladkosti Manner a skvělá vína od vinařství Chateau Valtice. Nebudou chybět letní míchané nápoje od hvězdného barmana Tomáše.
Počet balíčků je omezen, doporučujeme všem zájemcům neváhat s nákupem!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
vstup možný od 18 hodin / začátek koncertu ve 20 hodin / v areálu bude zajištěn prodej občerstvení
koncert se koná za každého počasí / zákaz vnášení deštníků do areálu
slevy NE / bezbariérový přístup ANO

Vstupenky k sezení vyprodáno
Vstupenky na stání
- 590 Kč (předprodej) / 650 Kč ( v den konání a na místě)
Děti do výšky postavy 120 cm zdarma bez vstupenky

Za vstupenky zakoupené mimo síť Ticketportal se neručí, vstupenky jsou kontrolovány pomocí načtení čárového kódu, vstupenka s opakovaným čárovým kódem je považována za neplatnou, přitom se nerozlišuje originál a neplatná kopie

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top