eTicket – vytiskni si vstupenku doma

eTicket je metoda distribuce vstupenek výrazně ulehčující jejich nákup prostřednictvím internetových stránek. Samotná distribuce spočívá ve vytištění si vstupenek přímo na Vaší tiskárně, tam kde se aktuálně nacházíte. Nebo využití QR kódu ze vstupenky, prostřednictvím vašeho mobilu bez nutnosti tisku vstupenky.


Důležité UPOZORNĚNÍ: Vstupenky ve formě eTicketu si můžete zakoupit pouze přes internet, na našem webu.
Jakákoliv jiná nabídka eTicketu mimo naši síť je podezřelá a riskujete, že si zakoupíte neplatnou vstupenku, se kterou nebudete na danou akci vpuštěni.


Po výběru akce a rezervování míst si jako metodu doručení vyberete eTicket, zaplatíte Vámi vybrané vstupenky prostřednictvím platební karty, nebo Internetbankingu a po úspěšné dokončené platbě si budete moci Vaše vstupenky vytisknout.
Bohužel ne, jen na akce označené logem a to z toho důvodu, že ne u každé akce je možné zabezpečit autorizaci a rovněž i souhlas pořadatele dané akce.
Tato distribuční metoda Vás osvobodí od čekání v řadě. Rovněž Vám umožní na poslední chvíli si zakoupit vstupenky na vybranou akci (pokud jsou ještě volná místa).
Ano, v případě, že na danou akci bylo možné zvolit si eTicket. Je to plnohodnotná vstupenka stejně, jako běžně prodávaná vstupenka prostředníctvím prodejních míst sítě Ticketportal.
Ne, není potřebný žádní speciální hardware, stačí běžná laserová tiskárna.
Při vstupu na akci bude pořadatelem zkontrolované číslo vstupenky a čárový kod. Na danou akci bude vpuštěn jen první držitel platné vstupenky. Každý další klient, který se prokáže stejnou vstupenkou, nebude na akci vpuštěn a vystavuje sa právním postihům.
Zkontrolujte nastavení PC, na kterém budete tisknout eTicket s nastaveními uvedených v sekci Nastavení na této stránce.
Vytiskněte si eTicket z emailu, který Vám byl zaslán po úhradě objednávky případně si vytiskněte eTicket po přihlášení z detailu objednávky v sekci Moje objednávky.
Tento požadavek je pro Vaši ochranu a to z toho důvodu, že v případě nejasností má pořadatel při vstupu možnost zkontrolovat, kdo si danou vstupenku ve skutečnosti zakoupil.

Top