Marie Rottrová & Janáčková filharmonie Ostrava

"Moji drazí příznivci a fanoušci,

jak se zpívá v jedné krásné písničce, sny se mají plnit o Vánocích. Já mám letos to štěstí, že si o Vánocích můžu jeden sen splnit a doufám, že u toho budete i Vy. Můj letošní vánoční koncert totiž doprovodí i Janáčkova filharmonie Ostrava, kterou léta obdivuji. Doprovod mých léty osvědčených hitů a vánočních písniček těmito 80 ostravskými filharmoniky vůbec nebude vše.

Janáčkova filharmonie Ostrava mi totiž vyšla vstříc a v jejím zpracování, s jejími sólisty a 40členným sborem na mém koncertu zazní i Vánoční mše, kterou složil můj tatínek Vladimír Rotter, ostravský skladatel, varhaník a sbormistr, když mi byl jeden rok.

Tatínkovu krásnou Vánoční mši poslouchala už od dětství u nás doma, na zkouškách chrámového sboru i o Vánocích v kostele a je odjakživa nedílnou součástí vánočních svátků mé rodiny.

Mým snem o těchto Vánocích je, aby Vás právě skvělá ostravská filharmonie seznámila s tatínkovou půvabnou Vánoční mší, kterou jsem si tolik zamilovala. Letošní poslední adventní neděle v O2 areně pro mne bude vskutku sváteční den a doufám, že bude i pro Vás.

Těším se a na viděnou, vaše Maruška."

Vánoční galakoncert Marie Rottrová & Janáčková filharmonie Ostrava proběhne 22. prosince 2024 v 19:00 v pražské O2 areně.

Vstupenky v prodeji v oficiálni síti Ticketportal.

Top