Detail info
Close

MARIE ROTTROVÁ & Janáčkova filharmonie Ostrava

MARIE ROTTROVÁ & Janáčkova filharmonie Ostrava

Datum: 22. prosince 2024
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

neděle
22
pros. 2024
19:00
MARIE ROTTROVÁ & Janáčkova filharmonie Ostrava
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 17:30

"Moji drazí příznivci a fanoušci,

jak se zpívá v jedné krásné písničce, sny se mají plnit o Vánocích. Já mám letos to štěstí, že si o Vánocích můžu jeden sen splnit a doufám, že u toho budete i Vy. Můj letošní vánoční koncert totiž doprovodí i Janáčkova filharmonie Ostrava, kterou léta obdivuji. Doprovod mých léty osvědčených hitů a vánočních písniček těmito 80 ostravskými filharmoniky vůbec nebude vše.

Janáčkova filharmonie Ostrava mi totiž vyšla vstříc a v jejím zpracování, s jejími sólisty a 40členným sborem na mém koncertu zazní i Vánoční mše, kterou složil můj tatínek Vladimír Rotter, ostravský skladatel, varhaník a sbormistr, když mi byl jeden rok.

Tatínkovu krásnou Vánoční mši poslouchala už od dětství u nás doma, na zkouškách chrámového sboru i o Vánocích v kostele a je odjakživa nedílnou součástí vánočních svátků mé rodiny.

Mým snem o těchto Vánocích je, aby Vás právě skvělá ostravská filharmonie seznámila s tatínkovou půvabnou Vánoční mší, kterou jsem si tolik zamilovala. Letošní poslední adventní neděle v O2 areně pro mne bude vskutku sváteční den a doufám, že bude i pro Vás.

Těším se a na viděnou, vaše Maruška."

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P a slevy


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top