TAKE THAT - THIS LIFE ON TOUR

16. 10. 2024 - Praha, O2 universum

Skupina Take That dnes oznámila svůj návrat s velkým koncertním turné, které se uskuteční na podzim letošního roku. Na This Life On Tour se představí trojice Gary Barlow, Mark Owen a Howard Donald.

Take That vystoupí poprvé v ČR 16. 10. v pražském O2 universu.

VSTUPENKY OD 1890 Kč
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTI TICKETPORTAL OD 3.5.2024 V 10:00

Take That jsou proslulí svou velkolepou produkcí a skvělými živými vystoupeními. Turné Progress z roku 2011 překonalo kasovní rekordy, když se během necelých 24 hodin prodalo více než 1 milion vstupenek, čímž se stalo největším turné ve Velké Británii a kapela se umístila na třetím místě v celosvětovém žebříčku "Top 25 Tours", který každoročně sestavuje Billboard. V roce 2019 kapela oslavila 30. výročí turné Odyssey, které se konalo v 38 vyprodaných termínech a během kterého zahrála ve 29 arénách a na 9 stadionech.

Deváté studiové album Take That This Life, které vyšlo v loňském roce, představuje energické dílo, které je prvním albem kapely od alba Wonderland z roku 2017. Album se probojovalo na první místo britské oficiální hitparády a stalo se nejprodávanějším albem britského interpreta v roce 2023, když překonalo celou Top 25 dohromady. Gary, Mark a Howard se soustředí na vokály, krásné melodie, vzletné refrény a propracované harmonie, v nichž se hlasy tria hladce prolínají. Hlavní singl "Windows", první původní skladba kapely po více než pěti letech, předznamenává novou éru jedné z nejprodávanějších britských kapel; éru plnou energie, kreativity a neustálé touhy překonávat a překvapovat.

O Take That
Skupina Take That, která vznikla v roce 1989 jako pětičlenná skupina, zaznamenala okamžitý úspěch a její první dvě alba se umístila na 2. a 1. místě hitparád. Třetí album Nobody Else potvrdilo jejich celosvětovou dominanci, prodalo se ho více než šest milionů kopií a dostalo se na vrchol hitparád v 11 zemích. Po odchodu člena Robbieho Williamse se kapela v roce 1996 rozpadla, ale v roce 2005 se zbylí čtyři členové znovu sešli na turné The Ultimate Tour. To odstartovalo jeden z největších návratů v historii britské hudby a Take That vydali během pouhých čtyř let tři alba, která se umístila na prvních příčkách hitparád. Po návratu Robbieho s albem Progress v roce 2011 překonali britské rekordy jako nejrychleji prodávané album 21. století a nejrychleji prodávané turné všech dob. Po Williamsově druhém odchodu a odchodu Jasona Orange vydali zbývající tři členové alba III a Wonderland z roku 2017, která získala platinovou, respektive zlatou desku.
Třicáté výročí kapela oslavila v roce 2018 vydáním alba Odyssey, alba největších hitů s nádherně přepracovanými verzemi některých z největších skladeb z jejich tři desetiletí trvající kariéry. Album se dostalo na první místo hitparády a v roce 2019 na něj těsně navázalo kritikou oceňované turné po britských a evropských stadionech a arénách.

Top