Detail info
Close

Take That

Take That

Datum: 16. října 2024
Místo: O2 universum, Sál A
Adresa: Českomoravská 2345/17, Praha

Vstupenky

středa
16
říj. 2024
19:30
Take That

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Take That vystoupí poprvé v ČR. Na This Life On Tour se představí trojice Gary Barlow, Mark Owen a Howard Donald.

Take That jsou proslulí svou velkolepou produkcí a skvělými živými vystoupeními. V roce 2019 kapela oslavila 30. výročí turné Odyssey, které se konalo v 38 vyprodaných termínech a během kterého zahrála ve 29 arénách a na 9 stadionech.

Deváté studiové album Take That This Life, které vyšlo v loňském roce, představuje energické dílo. Album se probojovalo na první místo britské oficiální hitparády a stalo se nejprodávanějším albem britského interpreta v roce 2023, když překonalo celou Top 25 dohromady. Gary, Mark a Howard se soustředí na vokály, krásné melodie, vzletné refrény a propracované harmonie, v nichž se hlasy tria hladce prolínají. Hlavní singl "Windows", první původní skladba kapely po více než pěti letech, předznamenává novou éru jedné z nejprodávanějších britských kapel; éru plnou energie, kreativity a neustálé touhy překonávat a překvapovat.

Skupina Take That vznikla v roce 1989 jako pětičlenná skupina. Po odchodu Robbieho Williamse se kapela v roce 1996 rozpadla, ale v roce 2005 se zbylí čtyři členové znovu sešli na turné The Ultimate Tour. To odstartovalo jeden z největších návratů v historii britské hudby a Take That vydali během pouhých čtyř let tři alba, která se umístila na prvních příčkách hitparád. Po návratu Robbieho s albem Progress v roce 2011 překonali britské rekordy jako nejrychleji prodávané album 21. století a nejrychleji prodávané turné všech dob. Po Williamsově druhém odchodu a odchodu Jasona Orange vydali zbývající tři členové alba III a Wonderland z roku 2017, která získala platinovou, respektive zlatou desku.
Třicáté výročí kapela oslavila v roce 2018 vydáním alba Odyssey, alba největších hitů s nádherně přepracovanými verzemi některých z největších skladeb z jejich tři desetiletí trvající kariéry. Album se dostalo na první místo hitparády a v roce 2019 na něj těsně navázalo kritikou oceňované turné po britských a evropských stadionech a arénách.

Ke vstupence lze přikoupit GOURMET EXPERIENCE

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top