SEPULTURA se loučí vyprodaným koncertem v PRAZE! Pro obrovský zájem přidává další show!

Brazilsko-americká metalová ikona SEPULTURA slaví neuvěřitelné 40. výročí na světové metalové scéně a zároveň oznámila konec své koncertní kariéry! Pro mnohé nečekaná až překvapivá zpráva. SEPULTURA ale neodchází bez řádného, velmi osobního rozloučení. Pro všechny své fanoušky po celém světě přichystala poslední, masivní a po všech směrech velkolepé turné. Poslední termín turné SEPULTURY - „Celebrating Life Through Death“ - 40 YEARS FAREWELL TOUR pro Evropu se měl uskutečnit právě u nás, 23. listopadu 2024 v pražském O2 universu!

Snad všichni metaloví fanoušci vycítili, že tohle loučení je velmi významným mezníkem celé metalové historie, protože SEPULTURA se do ní zapsala výrazným, nesmazatelným písmem. Ovlivnila nespočet kapel, formovala celý tento hudební žánr a vytvořila trvalou lásku k této muzice v srdcích milionů fanoušků po celém světě! A tak se stalo, že tato poslední show SEPULTURY v PRAZE se za velmi krátký čas zcela VYPRODALA!

Zájem fanoušků je tak obrovský, že se kapela rozhodla přidat ještě jednu show! SEPULTURA - „Celebrating Life Through Death“ - 40 YEARS FAREWELL TOUR má pro PRAHU další, tentokrát už opravdu poslední termín – 24. listopadu 2024 v O2 universu.

I na přidaném koncertu se s legendární SEPULTUROU rozloučí speciální hosté turné, ukrajinští progresivní metaloví JINJER, oldschoolová death – metalová legenda OBITUARY a zajímavá banda JESUS PIECE z Philadelphie.

Vstupenky v prodeji v oficiální síti Ticketportal.

Top