Detail info
Close

SEPULTURA

SEPULTURA

Datum: 23. - 24. listopadu 2024
Místo: O2 universum, Sál A
Adresa: Českomoravská 2345/17, Praha

Vstupenky

sobota
23
lis. 2024
18:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
SEPULTURA
neděle
24
lis. 2024
18:00
SEPULTURA

Informace o akci

Vstup umožněn 17:00

Brazilsko-americká metalová ikona SEPULTURA slaví neuvěřitelné 40. výročí na světové metalové scéně a zároveň konec své koncertní kariéry! SEPULTURA neodchází bez řádného, velmi osobního rozloučení. Pro všechny své fanoušky po celém světě přichystala poslední, masivní a po všech směrech velkolepé turné. Poslední termín turné SEPULTURY - „Celebrating Life Through Death“ - 40 YEARS FAREWELL TOUR pro Evropu se měl uskutečnit právě u nás, 23. listopadu 2024.

Snad všichni metaloví fanoušci vycítili, že tohle loučení je velmi významným mezníkem celé metalové historie, protože SEPULTURA se do ní zapsala výrazným, nesmazatelným písmem. Ovlivnila nespočet kapel, formovala celý tento hudební žánr a vytvořila trvalou lásku k této muzice v srdcích milionů fanoušků po celém světě!

Zájem fanoušků je tak obrovský, že se kapela rozhodla přidat ještě jednu show! SEPULTURA - „Celebrating Life Through Death“ - 40 YEARS FAREWELL TOUR má pro Prahu další, tentokrát už opravdu poslední termín – 24. listopadu 2024.

I na přidaném koncertu se s legendární SEPULTUROU rozloučí speciální hosté turné, ukrajinští progresivní metaloví JINJER, oldschoolová death – metalová legenda OBITUARY a zajímavá banda JESUS PIECE z Philadelphie.

Ke vstupence lze zakoupit i jedinečný GOURMET EXPERIENCE.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top