SEPULTURA

SEPULTURA

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Koncert brazilské metalová ikony SEPULTURA se překládá na podzim 2022!

Nové místo konání koncertu:Masters of Rock Café, Zlín.

Brazilští thrash metaloví hrdinové SEPULTURA bohužel musí z důvodů nám všem jasných a známých odložit své dlouho plánované turné po Evropě se svou letošní novinkou a velmi povedenou deskou „Quadra“.  Turné se naštěstí podařilo přeložit na podzim 2022! Jedna zastávka tohoto turné stále patří České republice a ZLÍNU!

SEPULTURA rozburácí zlínský Masters of Rock Café 22.10.2022!

Speciálními hosty, kteří budou SEPULTURU na celém turné doprovázet zůstávají impozantní thrash metalisté SACRED REICH (USA) a legendární metaloví drtiči CROWBAR (USA)!

Světová metalová scéna by bez SEPULTURY nebyla stejná. Už celých 35 let nejsou tyto brazilské ikony jen celosvětově uznávanou kapelou, ale byli, jsou a navždy budou patřit mezi přední průkopníky Thrash Metalu, od chvíle, kdy v roce 1986 vydali své legendární debutové album „Morbid Visions“.

 „Quadra“, jejich mocný nový počin, je důkazem silné vůle, neutuchající žízně po životě a kvality tak ohromně vysoké, že to lze jen těžko popsat slovy! SEPULTURA, to je dnes neuvěřitelně mocná mašina, spojující mraky zkušeností a mladistvou sílu! Ve své doposud nejsilnější sestavě, kapela umocňuje talent členů staré školy Andrease Kissera (kytary, zpěv) a Paulo Xisto Pinto Jr. (basa), vokální sílu Derricka Leon Greena (zpěv) a svěžest bubeníka Eloy Casagrandeho.

22. října 2022 to bude ve ZLÍNĚ, Mastesters of Rock Café, vřít! Tento energií a skvělou muzikou nabitý večer s kapelami SEPULTURA, SACRED REICH a CROWBAR si prostě nenechte ujít! Určitě stojí za to si na něj ještě rok počkat.

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture SEPULTURA
picture SEPULTURA
picture SEPULTURA
picture SEPULTURA
picture SEPULTURA
picture SEPULTURA
picture SEPULTURA
picture SEPULTURA
picture SEPULTURA

Změny a upozornění

ZMĚNA: SEPULTURA 12.11.2021 19:10 Sportovní hala Datart, Zlín

ZMĚNA:
V důsledku přetrvávajících mezinárodních omezení kvůli pandemii covid-19 se koncert skupiny SEPULTURA z původního termínu 12. 11. 2021 od 19:10 hodin v místě Sportovní hala Datart, U Zimního stadionu 4286, Zlín přesouvá na nový, náhradní termín: 22. 10. 2022. Místo a začátek koncertu zůstává beze změny.

Zakoupené vstupenky na všechny termíny zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat. Komu nový náhradní termín nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě zakoupení do 12. 11. 2021.    
 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení!

Pragokoncert Bohemia, a.s. a Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top