BILLIE EILISH - HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR

1. 6. 2025 - Praha, O2 arena

BILLIE EILISH ZPĚT V PRAZE! JEDNA Z NEJVĚTŠÍCH HVĚZD SVĚTOVÉ HUDEBNÍ SCÉNY SE PŘÍŠTÍ ROK VRÁTÍ DO PRAŽSKÉ O2 ARENY, VE KTERÉ PŘEDSTAVÍ SVÉ NEJNOVĚJŠÍ ALBUM „HIT ME HARD AND SOFT“.

VSTUPENKY OD 1250 Kč
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTI TICKETPORTAL OD 3. 5. 2024 V 10:00

K vydání třetího studiového alba HIT ME HARD AND SOFT, které má vyjít 17. května Billie Eilish oznámila termíny koncertů v arénách, které produkuje společnost Live Nation, v rámci svého turné HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR. Od září 2024 se Eilish vydá na severoamerickou část turné, které potrvá až do konce prosince 2024. Od února 2025 bude turné pokračovat v Austrálii a poté ji čekají koncerty v evropských, britských a irských arénách, které začnou v dubnu a potrvají do konce července. Úplný seznam termínů turné naleznete níže nebo na stránkách billieeilish.com.

Nadcházející album Billie Eilish HIT ME HARD AND SOFT napsala Billie Eilish společně se svým bratrem a dlouholetým spolupracovníkem FINNEASEM, který album také produkoval. HIT ME HARD AND SOFT bude k dispozici na všech digitálních platformách a v rámci pokračující snahy o minimalizaci odpadu a boj proti klimatickým změnám také ve všech fyzických formátech v limitovaných variantách ve stejný den, se stejným seznamem skladeb a za použití 100% recyklovatelných materiálů.

Top