Detail info
Close

BILLIE EILISH: HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR

BILLIE EILISH: HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR

Datum: 1. června 2025
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

neděle
1
čvn 2025
19:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
BILLIE EILISH: HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 17:30

Billie Eilish zpět v Praze! Jedna z největších hvězd světové hudební scény představí své nejnovější album „HIT ME HARD AND SOFT“.

Nadcházející album Billie Eilish HIT ME HARD AND SOFT napsala Billie Eilish společně se svým bratrem a dlouholetým spolupracovníkem FINNEASEM, který album také produkoval. HIT ME HARD AND SOFT bude k dispozici na všech digitálních platformách a v rámci pokračující snahy o minimalizaci odpadu a boj proti klimatickým změnám také ve všech fyzických formátech v limitovaných variantách ve stejný den, se stejným seznamem skladeb a za použití 100% recyklovatelných materiálů.

Billie Eilish bude na tomto koncertě pokračovat ve své dlouholeté spolupráci s neziskovou organizací REVERB, která se zabývá ochranou životního prostředí. Vnávaznosti na úspěch předchozích snah o udržitelnost se tento koncert zaměří na snížení znečištění skleníkovými plyny, snížení množství jednorázového plastového odpadu, podporu opatření v oblasti klimatu a aktualizaci nabídky koncesí s cílem podpořit výběr potravin rostlinného původu ve spolupráci s organizací Support+Feed.

K ceně vstupenky je připočítán charitativní poplatek. Tento charitativní poplatek podporuje ekologickou vesničku a zaměstnance na turné Billie, kteří podporují její úsilí o udržitelnost skrz neziskovou organizaci Reverb.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top