MEGA MONSTER MEETING - Unikátní rocková událost míří do pražské O2 areny!

Po dvouleté pauze se exkluzivní koncertní projekt Monster Meeting vrací s novou energií. Tato oblíbená koncertní show, známá svým společným vystoupením dvou headlinerů v jeden čas na jednom pódiu, završí své letošní open air turné velkolepým megakoncertem v pražské O2 areně dne 22. listopadu 2024.

Na společné scéně se představí interpreti, kteří jsou s projektem spjati již od jeho počátku. Dymytry, metalová senzace, se do O2 areny vrátí téměř přesně rok po svém vyprodaném koncertě, avšak s novou tváří pod maskou frontmana – Václavem Noidem Bártou. K nim nesmí chybět hard & heavy kapela Traktor, oblíbená pro svou impozantní pódiovou prezentaci.

Obě kapely, které spojují společné singly jako Monster Meeting a Spolu se cítíme živí, slibují pro letošní ročník další společný hit. Návštěvníci se tak mohou těšit na mix největších hitů, aktuálních novinek a společných písní, vše doplněné o speciálně vytvořenou scénu a vizuální efekty.

Kromě headlinerů obohatí program i vystoupení známých hostů, jako jsou Arakain a Alkehol. Ti předvedou své nejpopulárnější festivalové sety. Tento jedinečný rockový večer slibuje být nejen velkolepým hudebním, ale i audiovizuálním zážitkem.

Nezapomeňte, velké finále turné se uskuteční 22. listopadu 2024 v pražské O2 areně, kde Traktor a Dymytry pokřtí svá nová alba. Tato poslední zastávka, právem nazvaná Mega Monster Meeting, nabídne vzhledem k velikosti O2 areny obří rozměry a skutečně exkluzivní zážitek.

Pro více informací sledujte www.monster-meeting.cz a Facebookovou stránku MonsterMeetingCZ.

Vstupenky jsou k dispozici v oficiální prodejní síti Ticketportal.

Top