MEGA MONSTER MEETING se vrací!

Exkluzivní koncertní projekt Monster Meeting se vrací v roce 2024! Oblíbená koncertní show nabídne speciální vystoupení dvou předních rockových interpretů v jeden čas na jednom podiu. Unikátní hudební i audiovizuální zážitek v podobě headlinerů doplní vystoupení několika hostů.

Turné zavítá na jaře a v létě do patnácti open air míst a amfiteátrů a velké finále proběhne 22. listopadu 2024 v pražské O2 areně. Nenechte si ujít tuto jedinečnou rockovou událost, bude to velké, bude to exkluzivní, bude to monstrózní.

Mega Monster Meeting odhaluje první hosty a jednoho ze dvou headlinerů! 22.11.2024 vás v O2 areně čeká opravdu unikátní rockový zážitek, už jen jména úvodních hostů slibují jedinečný večer. Ten totiž začne metalovou legendou Arakain, která v rámci oslav 40 let sama vyprodala sousední O2 universum. K ní se přidá další nepostradatelná součást české rockové scény, Alkehol.
Komu pak bude patřit hlavní tříhodinová kontinuální show, ve které se představí v rámci turné Monster Meeting hned dvě kapely v jeden čas na jednom pódiu s výpravnou scénou a velkolepými efekty? První pozici si zabírá účastník prvního ročníku, Traktor! A kdo se k němu přidá? To se dozvíte 10.12.2023.

Pro více informací sledujte www.monster-meeting.cz

Vstupenky v prodeji v oficiální síti Ticketportal.

Top