Detail info
Close

MEGA MONSTER MEETING

MEGA MONSTER MEETING

Datum: 22. listopadu 2024
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

pátek
22
lis. 2024
18:00
MEGA MONSTER MEETING
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 17:00

Po dvouleté pauze se exkluzivní koncertní projekt Monster Meeting vrací s novou energií. Tato oblíbená koncertní show, známá svým společným vystoupením dvou headlinerů v jeden čas na jednom pódiu, završí své letošní open air turné velkolepým megakoncertem.

Na společné scéně se představí interpreti, kteří jsou s projektem spjati již od jeho počátku. Dymytry, metalová senzace, se do O2 areny vrátí téměř přesně rok po svém vyprodaném koncertě, avšak s novou tváří pod maskou frontmana – Václavem Noidem Bártou. K nim nesmí chybět hard & heavy kapela Traktor, oblíbená pro svou impozantní pódiovou prezentaci.

Obě kapely, které spojují společné singly jako Monster Meeting a Spolu se cítíme živí, slibují pro letošní ročník další společný hit. Návštěvníci se tak mohou těšit na mix největších hitů, aktuálních novinek a společných písní, vše doplněné o speciálně vytvořenou scénu a vizuální efekty.

Kromě headlinerů obohatí program i vystoupení známých hostů, jako jsou Arakain a Alkehol. Ti předvedou své nejpopulárnější festivalové sety. Tento jedinečný rockový večer slibuje být nejen velkolepým hudebním, ale i audiovizuálním zážitkem.

Traktor a Dymytry pokřtí svá nová alba. Tato poslední zastávka, právem nazvaná Mega Monster Meeting, nabídne vzhledem k velikosti O2 areny obří rozměry a skutečně exkluzivní zážitek.

Pro více informací sledujte www.monster-meeting.cz

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top