Speciální hosté srpnového koncertu SABATON v PRAZE potvrzeni! Jsou to známé bandy AVATAR a BLOODBOUND!

25.8.2022, PRAHA, O2 arena

Velkolepé turné švédských metalových bardů SABATON „The Tour To End All Tours“ staví v PRAZE, O2 areně letos, 25. srpna.

Speciálními hosty koncertu SABATON v PRAZE, O2 areně, 25. srpna 2022 budou velmi populární švédští vizionáři temného metalu AVATAR se svou famózní a lehce bizarní, královskou show a švédská power-metalová stálice BLOODBOUND.

Obě kapely už se nemohou dočkat, až vám všem představí live svá aktuální alba a potkají se s vámi se všemi konečně osobně! AVATAR si chystají svůj další pověstný nábor do svého Království AVATAR se svoji aktuální deskou „Going Hunting“ (2020) a BLOODBOUND rovněž hrdě představí svoji aktuální, již devátou desku „Creatures Of The Dark Realm“ (2021).

Přidejte k tomu tedy ještě to hlavní, novou desku SABATON „The War To End All Wars“ (2022) a můžete se chystat na opravdu dokonalý konec letních prázdnin!

Načerpejte kromě sluneční energie i tu silnou, ničím nenahraditelnou sílu metalu mistrů svého oboru SABATON a jejich speciálních hostů, kapel AVATAR a BLOODBOUND! Podzim bude dlouhý a sychravý…

Vstupenky na koncert jsou v prodeji v síti Ticketportal!

Top