SABATON

SABATON

Datum: 10. května 2023
Místo: OSTRAVAR ARÉNA
Adresa: Ruská 3077/135, Ostrava

Vstupenky

středa
10
kvě. 2023
19:00
SABATON
OSTRAVAR ARÉNA

Ostrava

Informace o akci

SABATON se v květnu 2023 vrací do OSTRAVY!

SABATON – OSTRAVA, OSTRAVAR ARÉNA, 10.5.2023

Neporazitelný švédský metalový konvoj SABATON pokračuje ve svém odloženém The Tour To End All Tours“ po Evropě na jaře 2023. SABATON do nej přidávají další jarní termín pro ČR! Tentokrát potáhnou SABATON na východ naší země, do OSTRAVY, OSTRAVAR ARÉNY, a dorazí tam přesně 10. května 2023!

SABATON si za více než dvě desetiletí od svého vzniku vydobyli reputaci jedné z nejpilnějších kapel v oboru a získali si legii věrných fanoušků po celém světě. Vydali deset vysoce hodnocených studiových alb (včetně dvou platinových) a získali mnoho ocenění.

SABATON si s nikým jiným nespletete. Drsný baryton zpěváka Joakima Brodéna poznáte vždy okamžitě, stejně jako power-metalové riffy a hymny. SABATON je zkrátka heavy-metalová kapela která zpívá o skutečných válkách a lidech, kteří v nich hráli svou roli – o vyčerpávajících bitvách a oslnivých skutcích statečnosti, o velkolepých vítězstvích a dojemných osobních zápasech – skutečné příběhy fantastičtější než jakákoli fikce.

SABATON live, to je vždy absolutně elektrizující zážitek, který vzniká kombinací dokonalého hudebního vystoupení s precizně zpracovanou pódiovou show.

SABATON, vždy svěží, plni síly a nadšení, plni nových songů a poselství, které vám chtějí předat a se svou grandiózní megaprodukcí, 10. května 2023 v OSTRAVĚ, OSTRAVAR ARÉNĚ! Buďte tam!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top