SABATON

SABATON

Datum: 25. srpna 2022
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

čtvrtek
25
srp. 2022
19:00
SABATON
původně 12.3.2022, NOVĚ 25.8.2022 od 19:00
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 18:00

POZOR! Pražský koncert SABATON se přesunul! Vstupenky na původní termín 12.3.2022 zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

Speciálními hosty koncertu SABATON budou velmi populární švédští vizionáři temného metalu AVATAR se svou famózní a lehce bizarní, královskou show a švédská power-metalová stálice BLOODBOUND.

V roce 2019 oslavili SABATON 20. výročí své existence vydáním opusu „The Great War“, se kterým se ponořili do ponuré a krvavé atmosféry první světové války. Oslavy byly zpečetěny velkým a velmi úspěšným světovým turné „The Great Tour“, na kterém zavítali také do České republiky.

Mocní Švédové SABATON dobývají od samého počátku hudební bojiště za bojištěm. Mají na kontě už dost velkou hromadu zlata a platiny! Jejich logo bývá tím největším na plakátech evropských festivalů, jako např. polský Woodstock, kde zahráli před půl milionem oddaných obdivovatelů. Turné po Austrálii, Asii, po obou amerických kontinentech… a ve vyjmenovávání všech jejich dobytých vítězství by se dalo pokračovat donekonečna. I v našich končinách patří mezi obdivované a milované kapely a dobyli zde mnoho metalových srdcí.

Nové album SABATON „The War To End All Wars“ je zbrusu novou, silnou zbraní k dalšímu obřímu metalovému útoku, jehož plán je nyní dán a potvrzen! Můžete se chystat přátelé, nezastavitelný metalový tank SABATON vás nabije energií, která vám vydrží na hodně dlouho!

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Původní tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/PTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

POZOR! Máme pro vás nový termín pražského koncertu SABATON! Bude to letos v srpnu!

Tak je to tady přátelé! Švédští metaloví válečníci SABATON právě potvrdili nový termín koncertu, svého dlouho plánovaného turné „The Tour To End All Tours“ pro české fanoušky! A jsou to dobré zprávy!

SABATON dorazí dobýt PRAHU, O2 arenu, už letos v létě! 25. srpna 2022!

Mocní Švédové SABATON dobývají od samého počátku hudební bojiště za bojištěm. Mají na kontě už dost velkou hromadu zlata a platiny, např. 4x platinovou desku „Carolus Rex“ z roku 2012! Jejich logo bývá tím největším na plakátech evropských festivalů, jako např. polský Woodstock, kde zahráli před půl milionem oddaných obdivovatelů. Turné po Austrálii, Asii, po obou amerických kontinentech… a ve vyjmenovávání všech jejich dobytých vítězství by se dalo pokračovat donekonečna. I v našich končinách patří mezi obdivované a milované kapely a dobyli zde mnoho metalových srdcí.

Nové album SABATON „The War To End All Wars“ (vychází už tento pátek, 4.3.2022) je zbrusu novou, silnou zbraní k dalšímu obřímu metalovému útoku, jehož plán je nyní dán a potvrzen! Můžete se chystat přátelé, nezastavitelný metalový tank SABATON vás nabije energií, která vám vydrží na hodně dlouho!

Speciální hosté koncertu budou potvrzeni později, ale to důležité je, že se SABATON vrací, vyzbrojeni silou, energií a chutí vítězit!

Vstupenky na koncert jsou k dostání v síti Ticketportal. Vstupenky na původní termín 12.3.2022 zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.


Top