AKCE 25. DUBNA 2020

Děti Ráje Praha

14:00

čekáme na vyjádření pořadatele

Děti Ráje Praha

19:00

čekáme na vyjádření pořadatele

F A U S T

19:00

čekáme na vyjádření pořadatele

PLES BRATŘÍ JANDUSŮ

19:30

čekáme na vyjádření pořadatele

LORDS OF THE SOUND

19:00

PŘESUNUTO, nový termín 6.10.2020

LUBOŠ ANDRŠT A ENERGIT

20:00

čekáme na vyjádření pořadatele

Pražský výběr

19:00

čekáme na vyjádření pořadatele

TARZAN

14:00

čekáme na vyjádření pořadatele

TARZAN

18:00

čekáme na vyjádření pořadatele

CITRON - Supi se slétají Tour 2020 / host Symfobia

20:00

PŘESUNUTO, nový termín 29.10.2020

CONCORD ORCHESTRA SYMFONICKÉ ROCKOVÉ HITY-PÁN TMY

18:00

čekáme na vyjádření pořadatele

COSMOS DISCOVERY 

9:00

čekáme na vyjádření pořadatele

COSMOS DISCOVERY 

10:00

čekáme na vyjádření pořadatele

COSMOS DISCOVERY 

11:00

čekáme na vyjádření pořadatele

COSMOS DISCOVERY 

12:00

čekáme na vyjádření pořadatele

COSMOS DISCOVERY 

13:00

čekáme na vyjádření pořadatele

COSMOS DISCOVERY 

14:00

čekáme na vyjádření pořadatele

ČARODĚJKA

14:00

čekáme na vyjádření pořadatele

ČARODĚJKA

19:00

čekáme na vyjádření pořadatele

ČAS RŮŽÍ - HDK

15:00

čekáme na vyjádření pořadatele

ČAS RŮŽÍ - HDK

19:00

čekáme na vyjádření pořadatele

DOGA

19:00

čekáme na vyjádření pořadatele

Festival vína (Ne)vinné Lány

11:00

čekáme na vyjádření pořadatele

HFAD2020 2504 Slavnostní zahájení 52. ročníku

19:00

čekáme na vyjádření pořadatele

KATAPULT - NOSTALGIA TOUR

20:00

čekáme na vyjádření pořadatele

MARPO & trouble gang

20:00

čekáme na vyjádření pořadatele

MEZI NEBEM A ZEMÍ, Divadlo Na Fidlovačce

15:00

čekáme na vyjádření pořadatele

Moje tango - Studio DVA

19:00

čekáme na vyjádření pořadatele

Otevřené manželství - Studio DVA

19:30

čekáme na vyjádření pořadatele

ROXETTE Ultimate Tribute

20:00

čekáme na vyjádření pořadatele

SIMA - Tancem proti sociálním

17:00

čekáme na vyjádření pořadatele

Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky

10:00

čekáme na vyjádření pořadatele

Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky

15:00

čekáme na vyjádření pořadatele

TAJEMSTVÍ BLUDNÝCH BALVANŮ, ND moravskoslezské

16:00

ZRUŠENO

VLASY – Hair - Kalich

14:30

čekáme na vyjádření pořadatele

VLASY – Hair - Kalich

19:00

čekáme na vyjádření pořadatele

WEST SIDE STORY, ND moravskoslezské

18:30

ZRUŠENO

HC Energie Karlovy Vary – Permanentky 2019/2020

19:00

čekáme na vyjádření pořadatele

CZECH CABARET SHOW

19:30

čekáme na vyjádření pořadatele

 

 

Aktuální informace k vracení vstupného.

 

Top